CASIO NEWS prezentacje
Odpowiedz do tematu

:
bliżej 1200 , a znając naszego lokalnego dystrybutora to pewnie dużo więcej .

:
To będzie trzeba odczekać czas jakiś aż stanieją, albo dołożyć do Froga :???: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
mrovka
[Usunięty]
:
nawet nic nie trzeba bedzie dokladac..W listopadzie 2009 kupowale GW5000 i wtedy jego cena katalogowa wynosila 38.ooo jenow - wtedy na eaby placilem za niego cos kolo 200funtow za sam zegarek,a finalna wersje froga czyli GW2XX mozemy wyrwac juz kolo 175funtow
-tez jest taka sprawa ze to moze byc cena na japonie,a w Japoni nawet GWm5600 moze byc do poltora raza drozsze niz np w Unii :) - tzn licze na to ze to tak sie przedctawia

:
Tyle, że zegarki z reguły w Japonii są tańsze niż w USA czy Europie. Tak więc na taniej nie ma, co liczyć.

mrovka
[Usunięty]
:
odwrotnie..W Japoni sa drozsze zegarki i dlatego moze byc cien szansy ze cena poza Japonia bedzie nizsza

:
Chyba nie wiesz co mówisz. Jeszcze się nie spotkałem z firmą, która na rodzimym rynku wypuszczałaby coś drożej niż na resztę świata. To, że ceny są wyższe nie znaczy, że rzeczywiście jest drożej - musiałbyś to odnieść do zarobków.

mrovka
[Usunięty]
:
Ranger napisał/a:
Z tego, co wyczytałem na watchuseek to G-9300 ma kosztować 36,500 yenów...


wszystko sie wyjasnilo..to podobno wersja GW9300 tyle kosztuje,no i dodatkowo chyba karbon jest w pasku

Ostatnio zmieniony przez mrovka 2011-04-11, 03:09, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Ranger napisał/a:
Chyba nie wiesz co mówisz. Jeszcze się nie spotkałem z firmą, która na rodzimym rynku wypuszczałaby coś drożej niż na resztę świata. To, że ceny są wyższe nie znaczy, że rzeczywiście jest drożej - musiałbyś to odnieść do zarobków.


Czasami są takie przypadki. Wszystko zależy od polityki firmy. Może np. uznać, że na rodzimym rynku krajanie kupią wszystko za każdą cenę, a na innych, zagranicznych, rynkach firma jednak musi powalczyć z konkurencją. Także ceną. :wink:

mrovka
[Usunięty]
:
na WUS jest informacja juz potwierdzona ze nowy mud bedzie kosztował po opodatkowaniu 435 dolarów - drogo jak dla mnie
pojawi sie takze wersja tansza bez WC,ale o ile tansza to nie wiem bo nie widziałem

no i chyba znalałomicisnienie by go przymierzyc bo okazał sie dosc duzy :)

Blaz
[Usunięty]
:
435 dolarów? To GW-5000 można sobie za taką cenę nabyć! :shock:

Arek
[Usunięty]
:
Frogmana i prawie wszystkie Giezy można kupić w takiej cenie :shock: to chyba jakaś pomyłka

mrovka
[Usunięty]
:
to nie pomylka..cena na ebay GW5000 to ok 250 funtow,no i fakt jest taki ze w tej cenie to juz froga znajdziemy :)
-i dlatego mysle ze cena za wersje GW9300 jest wysoka

:
Nic dziwnego, że będzie taka cena - to nowość i w dodatku z pedalskimi sensorami.

Z G-9300 może być różnie: albo powtórzy się sytuacja z GX-56, gdzie normalna wersja kosztuje jakieś 300-400 zł(pomijając ZIBI :roll: ), a wersja z WC kosztuje ok 1000zł. Albo pójdą innym tropem i będzie różnica między tymi modelami jakichś 2 stówek, jak w przypadku Risemanów.
Tak czy inaczej kupię tego Mudmana, ale poczekam aż stanieje. Za 1200zł to mogę już mieć jakieś wypaśne Suunto, gdzie sensory nie są gadżetami :roll:
Casio zaczyna mnie martwić. Postrzegałem ich jako firmę dbającą o klienta i dostarczającą praktyczny sprzęt, ale teraz zaczynam mieć wrażenie, że to kolejny koncern dla którego liczy się przede wszystkim dolar...

EDIT:
Z tego, co wyczytałem na WUS'ie to podobno nowy ''Mudman'' ma być również nowym ''Master of G''. W latach 2006-2010 miano ''Mastera'' miał ''Frogman'', a teraz ma to być ''Mudman''. Jeśli to prawda to następny będzie Gulfman i Riseman ;)

Ostatnio zmieniony przez Ranger 2011-04-13, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Master of G to wszystkie g-shocki takie jak Frogman Gulfman Mudman Riseman Raysman Antman Fisherman Gausman
Ranger napisał/a:
Z tego, co wyczytałem na WUS'ie to podobno nowy ''Mudman'' ma być również nowym ''Master of G''. W latach 2006-2010 miano ''Mastera'' miał ''Frogman'', a teraz ma to być ''Mudman''. Jeśli to prawda to następny będzie Gulfman i Riseman ;)
Więc to nie prawda .

:
Cytat:
Master of G to wszystkie g-shocki takie jak Frogman Gulfman Mudman Riseman Raysman Antman Fisherman Gausman


No tak. Tylko, że chodzi o ''Mastera'' wśród ''Masterów'' ;) Wszyscy wiedzieli, że to ''Frogman'' jest tym najlepszym. Teraz ma się to zmienić ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.