G. Gerlach PZL.37B Łoś
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
...nie zamieżamy tego zmieniać...

hmmm zamierzamy, zamierzamy, zamierzamy ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Nie mam nic przeciwko "Made in Poland", ale jak już piszecie "Made in Poland", "Stainless steel" itd, to dlaczego obok piszecie "Skóra naturalna", a nie "genuine leather"? ;)

:
A moze RWD-11??

:
Przyjdzie pora i na samoloty ze stajni RWD,PWS i LWS

A na razie PZL P.40 Mewa której produkcję seryjną podjęto jako LWS 3 Mewa



I wspomniany wcześniej PZL P.7a


:
Svedos, rozumiem że najpierw dekle projektujesz a następnie dorabiacie do nich zegarki??? :)) :)) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Gdzie rendery pyta się ja?

:
Daito, nie , do większości mamy gotowe lub prawie gotowe projekty...ale muszę wam jakoś dawkować emocje

..a na deser "Łyżew" :))


:
A jak zabraknie silnikowych, to seria z szybowcami. Na dlugo wystarczy.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Szymon
[Usunięty]
:
Panowie,
Bardzo podoba mi się ten kierunek. Nie jestem może wielkim fanem ani znawcą lotnictwa (mimo, że pracuję na terenie należącym do Instytutu Lotnictwa, a lotnisko mam za płotem), ale takiego Łosia, to bym przygarnął pifko

Trzymam kciuki i wpisuję na wishlistę! :)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-03-20, 07:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Daito napisał/a:
Svedos, rozumiem że najpierw dekle projektujesz a następnie dorabiacie do nich zegarki??? :)) :)) :))


Dekle to wąskie gardło nowoczesnego wzornictwa przemysłowego, mówię ci :)) pifko

:
a ja to bym najbardziej chciał psze pana taki zegarek tribute to PRL z saturatorem na deklu - ale żeby miał dwie bańki na sok ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, coś takiego? :)) :))


:
obleci, ale z tej perspektywy nie widać w której jest ten dobry malinowy, a w której ten obrzydliwy żółto-pomarańczowy :/
tak wogóle jaki to był ten drugi smak bo zapomniałem hmmm
a w temacie Łoś jest ok - w zasadzie każdy dekiel mi podchodzi :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A wahnik będzie sygnowany logiem G.G

:
o tyrytyry, milion modeli bedzie.
mnie tam specjalnie samoloty nie kreca, ale łosia to nawet ja znam ;)

planujecie cos z samochodow, poza luxsportem?

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.