Foka in progress
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Czyli zostaje 389 :twisted: Zakładając, że pewnie zostawicie "kilka" sztuk na ewentualną wymianę - gdyby coś nie halo. Nawet w takim wypadku 89 to absolutny maks przy 611 zegarkach.

Co będzie z pozostałymi 300? :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A skąd wiesz, że będa tylko 2 wersje Otago :cool: :?:

:
Pokazane były dwie wersje więc założyłem, że więcej nie będzie. Od razu wypuścicie wszystkie wersje? jaka będzie trzecia? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-07-09, 21:02, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Czyli zostaje 389 :twisted: Zakładając, że pewnie zostawicie "kilka" sztuk na ewentualną wymianę - gdyby coś nie halo. Nawet w takim wypadku 89 to absolutny maks przy 611 zegarkach.

Co będzie z pozostałymi 300? :twisted:


Spartaaaaaaaa!!!! Limited :twisted:

_
work in progress
:
Michał G. napisał/a:
jaka będzie trzecia? :mrgreen:


Inna od dwóch pozostałych, jak sądzę ;-)

:
Może chrono?

hrg.pl
:
split napisał/a:
Może chrono?


W przypadku użycia dokładnie tej samej koperty (bo raczej masowa produkcja 1000 sztuk nie zakłada zmian w przypadku 300 sztuk - to moje subiektywne zdanie) to chyba musiałoby być uruchamiane siłą umysłu ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Iiii a co my tam nie umiemy dziur robić? :P

hrg.pl
:
Wykonawca może nas tak bujać bez końca?? EEeeeeee? :D

Trzeba go zmotywować qualitnie.

Ostatnio zmieniony przez Kudlaty 2012-07-09, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Kudlaty napisał/a:
Wykonawca może nas tak bujać bez końca?? EEeeeeee? :D

Trzeba go zmotywować qualitnie.


Pociesze cię, że niemiecka qualita spytana o termin wykonania PROSTEJ koperty oznajmiła "pięć miesięcy". Cenę litościwie pominę - ale w końcu jak się przefakturowuje Chińczyka,"to nie są tanie rzeczy" :P

:
A co to miało być takie kłalitne? garnitura? :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ale jestem upierdliwy. :D

Wykreślono co niepotrzebne.

Ostatnio zmieniony przez Kudlaty 2012-07-09, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Trzeba się uzbroić w cierpliwość i w lekturę .. :mrgreen:

:
Kudlaty napisał/a:
No ale jakiś termin był chyba przy umowie, zamówieniu, takich rzeczy chyba nie robicie na 'gębę' tymbardziej z takim 'qualitnym' wykonawcą przy takiej ilości pomnożonej przez cene jednostkową?


nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi? - pojedziesz do Chin się wykłócać?

:
Było pisane:
Cytat:
dla takiej dużej firmy nasze 1000 kopert to jest pierdnięcie, robota na 1/3 dziennej zmiany - dosłownie. I tak też je traktują... :evil:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.