Nowe modele Parnisów
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Myslę, ze skoro od paru ładnych lat próbujemy (jako chinawatches) przekonac uzytkowników "zaprzyjaźnionego" forum, iż wiele tzw. markowych zegarków moze byc produkowanych w tych samych fabrykach, i wykorzystaniem tych samych częsci co 'nasze' parnisy i maryśki, to tym bardziej nikogo nie powinno tutaj dziwic, ze z tego samego źródła pochodzić mogą również podróbki....

Bynajmniej nie jestem zdziwiony, nie przypominam sobie abym takowe zdziwienie wyrażał. Faktem natomiast jest, iż takie "burackie" zagrania "monterów" tych zegarków mogą niektóre osoby zniechęcić do zakupów chińskich zegarków budżetowych.
"Inspiracja", czyli kopiowanie czyichś produktów, z mniejszymi lub większymi zmianami, występuje w tej branży, od lat, i w wielu krajach, wśród wielu producentów, na obu forach są odpowiednie wątki temu poświęcone. Kontrowersje budzi i pewnie będzie budzić w przyszłości. Lecz nie o tym w tym momencie dyskusja.
Natomiast widoczne wykorzystywanie części z podróbek (z logo) w zegarkach budzi, jak mawiają forumowi klasycy "mojego wewnętrznego buraka".

Antisocial and faceless...
:
Niestety, bracia 'zza muru' raczej owego 'wewnętrznego buraka' nie posiadają, wiec skoro (zapewne) produkują zegarki swoich marek w tym samym miejscu co podróbki, to zastosowanie części z jednych przy składaniu drugich będzie się zdarzać- tym bardziej, iż wielokrotnie wskazywano na forum, ze zarówno powtarzalność jak i kontrola jakości w 'chińczykach' pozostawiają wiele do życzenia...

:
Było? 44mm :)

:
Fajny

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
a co w nim nowego? to stary wypust...

Skate or die!
:

:
insane napisał/a:
Obrazek


Łoj. Lata '70 wracają. Czy ja kiedyś nie widziałem podobnego Tissota? A ta koronka wygląda mi na narzędzie do wybijania dziury w ręce.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2013-04-01, 20:12, w całości zmieniany 1 raz
:
insane, daj linka do nieho.
Podoba mi sie bardzo :głową w mur:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
http://uniquewatches.net/web2anaomegashom.html



To jakiś fejk hmmm :/

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-04-01, 20:27, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, popsułeś całą prima aprilisową zabawę ;P

:
Tak na serio to chyba Precista cos podobnego zrobila?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
prs3 taka jakby nieco podobna ;)

:
insane napisał/a:
popsułeś całą prima aprilisową zabawę


Kuwa zapomniałem o PA na wieczór :oops: Właśnie czytałem o obsadzie nowych Gwiezdnych Wojen i robiłem :shock: WTF, aż mnie olśniło, że dziś pierwszy kwietnia :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Parnis w skórze Omegi świetny, ta stylistyka, ale się nabrałem :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ta Precista to nie wiem z której strony podobna jest. To kompletnie inna koperta przecież, zresztą tarcza i bezel też.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.