Dylematy nad podforumowym lotnikiem
Odpowiedz do tematu

:
a krakus znowu swoje :mrgreen: odkąd sięgam pamięcią to nigdy nic nikomu nie dałeś na forum, a żądania ma osoba że ho ho! To mu daj, tamto i jeszcze przeproś na kolanach :mrgreen: :mrgreen:

samemu zarobione lepiej smakuje :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-27, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, kilka minut temu wlasnie sie zastanawialem kiedy sie wlaczysz do dyskusji. :mrgreen: a zeby nie bylo, ze moja wypowiedz jest pozbawiona wkladu merytorycznego, to odpowiem krotko - zdziwilbys sie. :twisted: Po pprostu pewne rzeczy zalatwia sie w prywatnej wymianie korespondencji, a nie na oczach ogołu. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
ciniol, No, potwierdzam - dostałem coś od Michała - całkowicie za darmo. Nawet za przesyłkę mu nie oddałem.

:
sprawdź czy nie zajumane komuś :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Santino, :shock: akurat jesli o Ciebie chodzi to nie pamietam. :oops:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Aaaaaa Paaaani, kiedy to bylo... Chyba jeszcze przed wiosennym zlotem. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ano przed.
Ale fakt miał miejsce :-)

:
pany, czy temat jest aktualny nadal?

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
Wygląda na to, że raczej nie.

:
Ale lipa, a ja z Gartonem w gaciach :/

hrg.pl
:
chętnie przygarnę... jak coś PW

Skate or die!
:
Blaz napisał/a:
Wygląda na to, że raczej nie.


to oficjalne?? :/ Wypisałem się jakiś czas temu, ale mimo wszystko byłem ciekawy rezultatu...

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Nie że oficjalnie. To takie moje odczucie patrząc na porzucenie tematu przez autorów. :))

:
beceen napisał/a:
pany, czy temat jest aktualny nadal?

Cały czas.
Czekamy na proofy od Gerlachów.


Cytat:
Wygląda na to, że raczej nie.
plask plask

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.