Dylematy nad podforumowym lotnikiem
Odpowiedz do tematu

:
bow, nie wiem na czyj koszt, skoro zbiorka datkow zostala zaplanowana dopiero po pokazaniu Sataniscie proofa przez Gerlachow. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
kiedy sie cos ruszy w temacie?

beceen | ***** ***
:
Michał G. napisał/a:
bow, nie wiem na czyj koszt, skoro zbiorka datkow zostala zaplanowana dopiero po pokazaniu Sataniscie proofa przez Gerlachow. :mrgreen:


Czekaj, skoro spagetka tak mówi, to oznacza przeciek. Znaczyłoby, że jacyś uprzywilejowani już zrobili korupstwo :cool: :grin:

Gburlock.

:
Santino, jakies njusy?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Alamo - jakieś wiadomości?


Michał G., co ja mogę, co ja mogę? Ja tylko małym żuczkiem jestem :-(

:
Santino, male zuczki nie maja kolorowych banerow w podpisie. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Kolorowy baner powiadasz.... :D


:
:shock: co to jest? :shock:

Jakis fotomontaz. :evil: powinienes za pomowienia dac sobie bana! :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
...ale różowy pisior :twisted:

:
Michał G. napisał/a:
Jakis fotomontaz. powinienes za pomowienia dac sobie bana!


Oj tam, oj tam.
Taki żarcik :-)

:
Maxio napisał/a:
...ale różowy pisior :twisted:


Sylwek ma jakies niespelnione fantazje. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., No już się nie dąsaj!

Jak się obrażasz, to skasuję to :-O

:
Santino napisał/a:
Michał G., No już się nie dąsaj!

Jak się obrażasz, to skasuję to :-O


Kazdy ma prawo do wlasnych fantazji, nie bede Cie rozliczal z Twoich. :twisted: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Kazdy ma prawo do wlasnych fantazji


Cięta riposta! :-)

:
Niemniej jesli czujesz, ze mnie uraziles bardzo chetnie w ramach rekompensaty przyjme od Ciebie komplet tarcz do lotnika, bez uiszczania oplaty. :twisted: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.