Pulsar PJN305X1 czy Seiko SNN233P1?
Odpowiedz do tematu

:
IMO Pulsar ładniejszy, ale może to kwestia zdjęcia. Seiko na fotce wygląda odpustowo, a Pulsar rasowo

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Seiko dostanie takie wykończenie powierzchni jak tutaj http://www.chinawatches.p...?t=3557&start=0

Blaz
[Usunięty]
:
Wygląda więc to na takie piaskowanie o mniejszym gradiencie?

:
To jeszcze wyjdzie po rozmowach. Takie piaskowanie by mi odpowiadało, chciałbym żeby faktura wyszła jak w tym Seiku tytanowym, albo SNDA27.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-03-05, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
:
stawiam na Pulsara jakiś taki bardziej męski jest :mrgreen:

:
irek1981 masz już tego pulsara PJN305X1? Jak wrażenia, wykonanie, w miarę rozmiar czy wygląda na małego? Poważnie się nad nim zastanawiam bo mam ochotę na budżetowe chrono, a Pulsar jest fajny. Może jakieś foty nadgarstkowe masz.

:
Mam takie zdjęcie, rozmiar mi nie przeszkadza. Z mankamentów to sekunda trafia między indeksy i luma jest słaba. Wykonanie koperty za to świetne - bardzo ładna szczotka. Żona mnie go zabrała.



Doszło po nim takie Seiko w tym samym budżecie. Wykonaniem bije Pulsara, a cena ta sama.




Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-04-03, 18:42, w całości zmieniany 1 raz
sylwek
[Usunięty]
:
no w bakteryjkach ,zwłaszcza tańszych to nietrafianie sekundy w indeksy jest dość częstą przypadłością,,

na szczęście mnie zaraza bakteriowa jeszcze nie dosięgła , a w automatach sekunda sobie płynie i płynie.... :wink:

:
W tym Seiku sekunda od chrono płynie :) .

sylwek
[Usunięty]
:
irek1981, sekunda skacze,a w chrono nie ma sekundy ,jeno wskazówka i ona płynie ,bo nie nadąża się zatrzymywać :mrgreen:

:
Dzięki irek1981, bardziej mi podchodzi pulsar no i można go wylicytować taniej. W sprawie tej jakości seiko to tylko masz na myśli lume i sekundnik czy jeszcze coś jeszcze? Widać gołym okiem tą różnicę?

:
W Pulsarze to tylko słaba luma i nie trafiająca sekunda. Bardzo dobrej jakości ma pasek, na zdjęciu tego nie widać, ale tam gdzie dziurki naszyta jest dodatkowo pasek ze skóry. Taśma jest gruba, a klamerka i szlufki szczotkowane tak jak koperta.

Blaz
[Usunięty]
:
sylwek napisał/a:
no w bakteryjkach ,zwłaszcza tańszych to nietrafianie sekundy w indeksy jest dość częstą przypadłością,,

na szczęście mnie zaraza bakteriowa jeszcze nie dosięgła , a w automatach sekunda sobie płynie i płynie.... :wink:


Oraz w drogich zawierających kwarcową Etę. :mrgreen:

W Oceanusach, poczynając od tych najtańszych za 300 zł, wskazówka idealnie trafia w indeksy.

sylwek
[Usunięty]
:
Blaz, ETA jakakolwiek nie stanowi dla mnie żadnego wzorca :wink:

:
irek1981 mogę prosić trochę więcej słów o Seiko? Chodzi za mną takie, wahałem się pomiędzy paskiem i bransoletą...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.