A takie tam stare Atlantiki
Odpowiedz do tematu

:
a ja się nie uchylę :mrgreen: :mrgreen:

piątek :?:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Nie tą razą. Trza z rodziną dłuuugi łikend spędzić. Ale co się odwlecze ...

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
faust
[Usunięty]
:
Witam,
jestem totalnym amatorem i dopiero zacząłem szukać informacji o tych zegarkach, po tym jak dostałem od znajomego taki o to zegarek.

Podobno jest z lat 60/70. ?
Może ktoś coś więcej może powiedzieć.
Dodam tylko, że jest właśnie u zegarmistrza, który dokonuje renowacji.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez faust 2012-08-09, 09:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Faust, witaj na forum. Nie zapomnij przywitać się w odpowiednim dziale i pobrać forumową łopatkę! :wink:
Zdjęcie tak wygląda, bo wysłałeś je z poziomu posta zamiast przez serwer - o tym jak wysyłać zdjęcia też jest dział na forum.
Zapraszam więc do nadrobienia zaległości.

A jeśli chodzi o tego Atlantica, to jest to typowy produkt ze stosunkowo późnego okresu - sympatyczna maszyna, ale nie jakiś cymes, wręcz słabszy od tych robionych wcześniej. Najbardziej chyba znanym guru od Atlanticów jest Wojciech Kutermankiewicz, który popełnił fajną książeczkę na ich temat. Jest ona (albo była) do ściągnięcia za free z sieci. Trzeba wpisać jego nazwisko Atlantic i wujek Google zaprowadzi cię bez trudu. Mam ją zapisaną na twardym dysku, ale teraz używam tak słabego sprzętu, że nie dam rady podesłać gotowca, ale znajdziesz raz dwa sam. Powodzenia!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
faust
[Usunięty]
:
Dziękuję za odpowiedź.
Mam nadzieję, że już teraz lepiej widoczne jest zdjęcie.
Podeśle kolejne po tym jak odbiorę od zegarmistrza.


Uploaded with ImageShack.us
http://imageshack.us/phot...zdjcie0948.jpg/

Ostatnio zmieniony przez faust 2012-08-09, 10:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten zegarek to lata 70/80, a raczej 80-te. Jest już na ANTICHOC-u, który zastąpił INCABLOC.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
faust
[Usunięty]
:
a tutaj po renowacji Atlantic


Uploaded with ImageShack.us

:
No i brawo misiu rysiu za danie drugiego życia sikorowi. :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
Graty :!:

:
Miałem swego czasu tego Atlantica , jest na nie duży popyt , ale muszą być w niemalże idealnej kondycji wtedy cena ich potrafi zaszokować :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Szymek 2012-08-14, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
faust
[Usunięty]
:
Zegarek wygląda przezajebis...; piękny, stylowy.
Dostał nowego ducha, trochę jeszcze pożyje. Synowi przekaże, jak już będę miał dziecko.
Wie ktoś ile może być warty ?PLN?

:
Pogrzeb w zakończonych na Alledrogo to zobaczysz po ile chodzą. Ale nie sugeruj się cenami "kup teraz", bo one zwykle przelobowane są.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
I ja czasami rozglądam sie za jakims tanim śfajcarem. Cos w desen Tissot lub Atlantic, ale jak to bywa ceny są wtedy dośc znaczne :P

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Monter napisał/a:
I ja czasami rozglądam sie za jakims tanim śfajcarem. Cos w desen Tissot lub Atlantic, ale jak to bywa ceny są wtedy dośc znaczne :P

U pepików idzie kupić tanio Doxe :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.