Pokaż swoją beczkę
Odpowiedz do tematu

:
wahin napisał/a:
To i w środku powinny się różnić ;)

Wahin jestem pod wrażeniem rentgen masz w oczach czy co :shock: . One mają inne dekle :lol:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-11-04, 21:30, w całości zmieniany 2 razy
:
Aronus jak tanio to wiesz gdzie mnie szukać :)

:
Moja taka :grin:

:
...Slavny Hans, chociaż troszkę byś ją porysował...

:
Przynajmniej raz mogę Ci Hans dowalić :twisted: Wskazówki masz do doopy :razz: :mrgreen:

:
wahin napisał/a:
Przynajmniej raz mogę Ci Hans dowalić :twisted: Wskazówki masz do doopy :razz: :mrgreen:

Wskazówki to częsty problem w mojej kolekcji :sad: . Szukam i szukam, może któryś z Kumotrów miałby coś do zaproponowania? Nie tylko, jeśli chodzi o Amfibię...

:
Części zamienne do amfy to jest duuuuuży problem.

:
Nowy bezel i koronka od 2409 :wink: :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Arek
[Usunięty]
:
Spadajcie!!!

:
chomior napisał/a:
Nowy bezel i koronka od 2409 :wink: :mrgreen:


Tak to podróba, jak moje :razz: :wink:

:
chomior napisał/a:
Nowy bezel i koronka od 2409 :wink: :mrgreen:

Bezel się zgodzę nie oryginał, a o co chodzi z koronką ?

:
Looknij na trzecią stronę tego tematu na koronkę w beczce Uzopa. Twoja to jest blaszana wytłoczka z charakterystycznym podgięciem przy krawędzi (od strony koperty) jak w 2409.
W czwartek porobię zdjęcia porównawcze jak mój nowy nabytek wróci od majstra :wink: .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-12-21, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Looknij na trzecią stronę tego tematu na koronkę w beczce Uzopa. Twoja to jest blaszana wytłoczka z charakterystycznym podgięciem przy krawędzi (od strony koperty) jak w 2409.
W czwartek porobię zdjęcia porównawcze jak mój nowy nabytek wróci od majstra :wink: .

Masz rację. Wielkie dzięki. Będę szukał oryginalnej.

:
Hans:
Bezelek masz pasówkę od nowszych na 2409 - to nie ulega watpliwości. Wskazówki... no godzinowj poszukaj (łatwo będzie), reszta ok.
Co do koronki to... nie słuchaj :P
Koronka jest ok (patrz niżej) - koronki w amfach są nitowane z wałkiem (nierozbieralne) i tych od 2209 nie da się stosować zamiennie z tymi od 2409/2416b - wałki zbyt się różnią i nie da się ich poprawnie założyć - jak się skróci nieco wałek od 2409 to da radę założyć do 2209, ale i tak nie chce poprawnie przełaczać ustawianie/nakręcanie. Jedyną możliwością wymiany koronki jest wymiana całego kompletu wałek/koronka (pomijam rozwiazania typu superglut do połączenia wałka z koronką na sztywno + kasacja gwintu).

Amfy miały podstawowo dwie wersje koronek: starsze miały małą"z wypukłością" jak w amfach uszatych oraz dużą - nazwijmy ją pełną (taka jak u Ciebie), te "pełne" ewoluowały wraz z tokiem produkcji. Twoja (i moja) jest charakterystyczna dla 2 połowy lat 80 czyli okresu przejściowego na 2409 (a z tego okresu pochodzą amfy z tą tarczą).

Dość mędrkowania :)
Moja bliźniaczka - nabytek nie nowy, ale wreszcie w docelowej konfiguracji - jak nie lubię gumiaków to ten jeden po prostu musiał trafić do beczki z tą tarczą :)



Ostatnio zmieniony przez voli 2010-12-22, 01:19, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.