Co Ci ostatnio wpadło w oko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Kupowanie to pół biedy... najlepiej się tam sprzedaje. :złośliwiec: :twisted:

- A ile robi na boku? A na ręku, a na deklu jak leży...?
- Stary... to kwarcowy zegarek.
- Powiedz szczerze ile robi, to dla mnie ważne...


:)) :))

Szymon
[Usunięty]
:
m.aciek napisał/a:
Kupowanie to pół biedy... najlepiej się tam sprzedaje.

- A ile robi na boku? A na ręku, a na deklu jak leży...?
- Stary... to kwarcowy zegarek.
- Powiedz szczerze ile robi, to dla mnie ważne...


I teraz kuffa tydzień obserwacji żeby odpowiedzieć zainteresowanemu facepalm


:D

:
Najgorsze, że on czesto wcale nie jest zainteresowany, mendzi raz i drugi, a jak sie złamiesz i porobisz te obserwacje, to się okaże, że tak z ciekawości tylko pytał, a w ogóle to za drogo a on juz od szwagra kupił cos innego ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek napisał/a:
Najgorsze, że on czesto wcale nie jest zainteresowany, mendzi raz i drugi, a jak sie złamiesz i porobisz te obserwacje, to się okaże, że tak z ciekawości tylko pytał, a w ogóle to za drogo a on juz od szwagra kupił cos innego ;)


Na tym forum też są talenta w zadawaniu pytań do oferty żeby tylko je zadać ;)

:
To nic. Wystawilem dwa meshe po 40 pln. Po 3 minutach dostaje pw.
Pisze Pan I Wladca Litosciwy Co Pomoże.
W sumie to nie lubie meshy, ale moge dac 50 pln za oba. No, ale to juz z przesyłka.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
goTomek napisał/a:
Jestę goldboję cool :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

...

Już dawno go widziałem, tylko nie chciałem Cię denerwować. ;)


Świetne są Vicki.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Apa13 napisał/a:
To nic. Wystawilem dwa meshe po 40 pln. Po 3 minutach dostaje pw.
Pisze Pan I Wladca Litosciwy Co Pomoże.
W sumie to nie lubie meshy, ale moge dac 50 pln za oba. No, ale to juz z przesyłka.

Ma ten świat lokatorów rozmaitych, to fakt! :)) Dobrodzieje...

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
goTomek, byłby nawet OK, jakby całkiem zasłonili koła datownika, a tak to nie wygląda to dobrze.

:
A wiedzie, że te "kółka" są też do chrono :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
A wiedzie, że te "kółka" są też do chrono :?:


Jakby były tylko od daty, to po wuja pierwsze miałoby cyferki 4-9? ;)


:D

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-12-11, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Apa13 napisał/a:
To nic. Wystawilem dwa meshe po 40 pln. Po 3 minutach dostaje pw.
Pisze Pan I Wladca Litosciwy Co Pomoże.
W sumie to nie lubie meshy, ale moge dac 50 pln za oba. No, ale to juz z przesyłka.


Całuj łapę dobrodzieja!
:D
Ludzie czasami mają takie pomysły, że kabarety można pisać.
My ostatnio mieliśmy - nazwijmy po imieniu - mendę, która przysłała Batorego "bo wskazówki mu odpadły". Oburzony normalnie tak, że szkoda gadać.
Zegarek przychodzi, a na bezelu ma ślady jakby ktoś mu przyp%$# siekierą. Głębokie na 2 mm, cud że szkło nie strzeliło od tego. Nie widziałem jeszcze tak zrytej stalowej koperty, jak żyję. Raz widziałem coś podobnego, ale to człowiek sobie przyspawał zegarek normalnie - zwarł bieguny akumulatora bo kluczem dotknął koperty, która dotykała drugiego bieguna...
Pytamy faceta WTF?
Nooo, może i gdzieś tam delikatnie OBTARŁ, ale to nie zmienia faktu że oburzony jest odpadniętymi wskazówkami, i że on utracił zaufanie do tego zegarka.
I proponuje interes życia dla nas : no bo w tym jego, to jest zepsuta TYLKO koperta, i to tylko trochę, w jednym miejscu. To on by chciał zamiast tego Batorego - bo już mu rozumicie nie ufa - dostać RWD. Ale nie za cenę RWD, tylko jak w Batorym jest tylko zepsuta koperta, a reszta dobra, to w zasadzie mamy cały zegarek prawie. Tu następuje solidne wyliczenie, z którego wynika że za RWD powinien dopłacić 100 dolarów. I on natychmiast to dopłaci, a kiedy my mu zegarek wyślemy? I czy w tej sytuacji ma rozumieć że zwrócimy mu za wysyłke i wyślemy gratis? Utrata zaufania - to nie w kij pierdział.
Myślicie że sobie robię jaja i koloryzuję? Ani trochę :popcorn:
Do tego pan dostał trzy razy odpowiedź żeby bujał wrotki, więc obrobił nam dupę na naszym FB, na WUS, i na Twitterze. Rola "nieszczęśliwego klienta któremu nie chcą odpowiedzieć na jego rozpaczliwe prośby o pomoc". Po czym wrócił z pytaniem czy TERAZ już będziemy z nim grzecznie współpracować nad tą utratą zaufania :)) Uspokoił się dopiero jak pokazałem na WUS tę kopertę, opisałem sytuację, a jemu uczciwie powiedziałem że jeszcze jeden taki numer, to mu tak obsmaruję dupę że nikt mu nie sprzeda nawet kijaszka do pchania karuzeli.

:


Dlatego się podoba ;)
http://youtu.be/RQZTVpgYHoo

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-12-11, 15:41, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Apa13 napisał/a:
To nic. Wystawilem dwa meshe po 40 pln. Po 3 minutach dostaje pw.
Pisze Pan I Wladca Litosciwy Co Pomoże.
W sumie to nie lubie meshy, ale moge dac 50 pln za oba. No, ale to juz z przesyłka.


Hehe, cos mi to przypomina :)) Jeden mój zegarek "leży" wystawiony na olx z ceną- 150 zł.
Pytanie od potencjalnego klienta: "Czy w tej cenie mógłby Pan wysłać za pobraniem?'
Moja odp: "Cena jest za sam zegarek, wysyłka wg Pana uznania"
Chwile później jego odp: "Wezmę za 120 zł" :facepalm:

:
Alamo, wrzuć linka... :popcorn:

:
m.aciek napisał/a:
Alamo, wrzuć linka... :popcorn:

o to to pifko przy okazji zobaczymy też jakość zdjęcia Flatiego ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.