1963 Chinese Air Force ZUAN
Odpowiedz do tematu

:
Gdyby ktoś chciał takie cudo to na WUS właśnie organizuje się grupa chętnych do zamówienia zbiorowego.
Koszt ze zniżką $170 + $15 wysyłki...to wychodzi sporo taniej niż z tego sklepu w Europie.
Wysyłki będą organizowane indywidualnie więc cło i niespodzianki raczej odpadają.

Jak co zapraszam na PW i przepraszam za mały off top : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
To bardzo dobra cena.

Blaz
[Usunięty]
:
Tylko to cło i VAT psują pomysł...

:
Wysyłka będzie z Chin i jako gif zwykłą pocztą...więc szanse małe : ]

EDYTA:
Dodam jeszcze, że wysyłka będzie indywidualnie do każdego z osobna a nie grupowo do EU.

Ostatnio zmieniony przez pisar 2010-07-13, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Sylwek...prośba jako, że masz ten czasomierz.
Czy mógłbyś porównać wymiary tarczy, wskazówek i koronki Twojego do tych wymiarów poniżej ??
Chciałbym mieć pewność czy wersja 40mm ma proporcjonalnie większe wszystko czy tylko kopertę ?


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Pisar skąd masz tą tabele wymiarów ?

:
Z WUS a typ który tam wkleił od Chińskiego pośrednika.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ciekawy jestem czy tą wersję robi sea-gull ???

:
...pisar, a którą wersję chcesz zanabyć?

:
Chyba to robi Sea-Gull ponieważ koleś który załatwił zniżkę na zakup grupowy zrobił to w biurze Sea-Gull'a.

Maxio: czekam aż Sylwek potwierdzi wymiary...jeśli zrobili w obu wariantach (40mm i 42mm) tą samą tarczę to wg mnie będzie to nieco komicznie wyglądać i wtedy zawinąłbym wersję 38mm.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
...pisar, ja bym pozostał przy wersji 38mm, w tym typie zegarka taki rozmiar jest super. Początkowo myślałem, że będzie jakiś mały, ale po przymiarkach, tren rozmiar w tym zegarku jest świetny. Według mnie zegarki powyżej 40mm powinny mieć masywniejsze koperty. Dla przykładu, Samuraj i Forumowy niebieściak Parnisa mają ten sam rozmiar, a Samuraj wygląda dużo lepiej. Nie pamiętam czy w Łodzi był Zuan i czy go mierzyłeś (jak był).

:
Wygląda to mniej więcej tak, średnica tarczy (widoczna) 30 mm, totalizatory 8.8 mm , koronka 7 mm, wskazówek nie zmierzyłem za gorąco i mam problemy z odczytem.

:
Sylwek czyli jeśli dobrze myślę to totalizatory są większe o 1.2mm czyli wychodzi na to, że powiększyli wszystko proporcjonalnie.

Maxio: wiem wiem o czym mówisz...mnie zasadniczo rozmiar podpasował choć tak to 40mm kusi...dla mnie to idealny wymiar.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Wygląda na to ze tak, zresztą na fotce jaką zamieściłeś nie widać zachwiania proporcji.

:
Jak zachowują proporcję to tylko 42mm (naprawdę taki też robią?).

Jedyny minus (koperta nie musi być masywna przy takim elegancie) to pewno pach 20mm. Nie mogę się pogodzić z tym ich durnym uporem na takie uszy.

Chociaż fajny grubaśny handmade w 20mm będzie wyglądał fajnie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.