Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

diver
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
I skąd niby mamy wiedzieć, że to pasówka :wkurzony: :)


uważj, myśl itd, itd, etc, etc

:
Och, ta uwaga rozproszyła cienie, w których błądziliśmy. Dziękujemy Ci, o Najwspanialszy :D



Gbzzz.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
wszystko jak w normalnej kopercie,tylko większej



Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Nawet niczego sobie.

BTW: Nie pojmuję czemu numer na kopercie cię dziwi.



G

"We offer best solutions in search of a problem"
:
myślisz że taki z fabryki wyszedł?trochę pasówek przez moje ręce przeszło i jeszcze się nie spotkałem z jakimkolwiek numerowaniem,z reguły dekle są z aluminium rzadziej stalowe bez groszkowania.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Sporo firemek robiących koperty numerowało swoje wyroby według kolejności danym typie albo w zamówieniu. Przecież numer, groszki i dumny napis "stalowy dekiel" nie jest jakąś rzadkością wśród efemerycznych marek zegarków naręcznych.
Nie da się wykluczyć, że ta pasówka była puszczona na rynek w większej serii przez jakiegoś znaczniejszego przedsiębiorcę. Zapasy werków kieszonkowych zalegały i taniały, moda na entouragę dzielnego poilu czy bohaterskiego lotnika rosła - aż się prosiło.

A że nie widzieliśmy takiego wcześniej? Nie wiem jak ty, ale ja się obawiam, że dużo więcej nie widziałem, niż widziałem :)


Gbu.

[ Dodano: 2016-08-14, 11:25 ]
---

PS: zresztą coraz częściej nie pamiętam co widziałem :oops:
Ostatni przypadek był szczególnie dołujący facepalm


...

"We offer best solutions in search of a problem"
:
kto wie,takie golasy to chyba do sklepów wolnocłowych szły w celu
https://www.youtube.com/watch?v=A_dOaCoKSyE

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Szukałem trochę tego mechanizmy ... bez powodzenia ... gdzieś go widziałem :głową w mur:
Fajna pasówka :))
pifko

:
też szukałem,bez powodzenia :głową w mur:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Jakiś FHF zapowietrzony cool
:)


Gbq.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
według mnie ma coś wspólnego z cortebertem (tu 476)

trochę to poprzestawiane ale bardzo podobne,koła są podobnej średnicy tu i tu,zapadka z tej samej strony i tego samego typu no i ta ścianka przy kole naciągowym.
lustrzane odbicie bardziej podobne

edyta
to będzie to,jeśli poskładamy te dwa obrazki otrzymamy mój werk.
edyta 2
teraz znalazłem http://www.ebid.net/us/fo...e-144716871.htm

Ostatnio zmieniony przez buran 2016-08-15, 09:25, w całości zmieniany 3 razy
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Będzie chyba jak mówisz :))
pifko
... który numer dokładnie to nie wiem ...


Nie przypuszczałem, że on aż taki wielki ... następnym razem poproszę wymiar w liniach. :D

[ Dodano: 2016-08-15, 11:11 ]
Ten z aukcji to maluszek.

:
wiem że maluszek,ale układ jak u mnie,pewno odwracanie tego modułu odpowiadało za układ "open face" lub "hunter".

Ostatnio zmieniony przez buran 2016-08-15, 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No jak było go nie wziąć? Szkoda, żeby szlajał się po świecie, więc go przygarnąłem...


:
Bardzo dostojny buksior. Graty pifko


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.