Koszulki forumowe v. 4.0 beta
Odpowiedz do tematu

:
Panowie, jest tak:

1. Mam firmę, która wykona dla nas koszulki - nie ma ilości minimalnej - koszt jest jednak zależny od ilości - im więcej, tym taniej. W tej chwili mamy zapisanych prawie 30 osób - szacunkowy koszt będzie wynosił ok. 25-28 zł/szt. (koszulki o gramaturze 180). Plus wysyłka.
2. Na pewno dostępne są czarne, co do innych kolorów, rozmiarówki, etc. musiałbym do nich podjechać.
3. Nigdy nie korzystałem z usług tej firmy, ani ich nie znam.

4. PYTANIE ZASADNICZE: CZY CZEKAMY AŻ SIĘ UZBIERA 50 OSÓB I ROBIMY PRZY POMOCY PISARA, CZY ZAMYKAMY LISTĘ ZAPISÓW (NP. W PIĄTEK 14 BM.) I DZIAŁAMY Z TYM CO ZNALAZŁEM?

Blaz
[Usunięty]
:
Działaj. :wink:

:
Trzeba pogonić towarzystwo, bo będą potem płakać że nie wiedzieli.

:
A jaka gramature maja koszulki do tej pory robione? Chociaz to nie jest najbardziej istotne. Wykonczenie dzianiny tez jest wazne. Koszulki z poprzedniej edycji maja calkiem niezly material, wole szczerze mowiac, poczekac i doplacic, zeby miec pewnosc, ze ubranko po kilku praniach nie zamieni sie w scierke do podlogi. Ale nie wiem, moze ta druga firma tez oferuje dobre koszulki.
A moze by zapodac linka do zapisow jako temat przyklejony w dziale czesto odwiedzanym, na przyklad "sprzedam"? Sporo osob moze nie wiedziec o koszulkach, bo przegladaja inne czesci forum. Ja trafilem do tego dzialu przez przypadek.

Ostatnio zmieniony przez Weiss 2011-10-12, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Będą takie jak w wersji 3 materiałowo gites.

:
W cenie, którą podałem jest gramatura 180 zł.

Jest też możliwość zamówienia koszulek Hanes - koszt będę znał za ok. 1,5 h.

:
Jestem za Hanesem, bo jest fajowy

Blaz
[Usunięty]
:
weiss77 napisał/a:
Ja trafilem do tego dzialu przez przypadek.


Ten dział służy do zamieszczania różnych naszych inicjatyw i jest najbardziej do tego rodzaju spraw odpowiedni. Kto tu nie trafia niech lepiej i dogłębniej czyta. W rozumieniu forumowym oczywiście. :mrgreen:

:
Ja chcę Hanesa 220g, brązowego, albo będzie w ryja!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Hehehe. Niestety Pani dziś już mi nie zrobi wyceny Hanesa.
Będę informował na bieżąco.
Jednocześnie przypominam, coby się Melepety zapisywały.

:
solidne bym zamawial 220, cena nie bedzie duzo wyzsza, a takie koszulki wolniej sie rozciagaja i "szmaca"

jestem, za zamykaniem listy i robieniem tego co sie uzbieralo, po kiego grzyba czekac.

aaa tylko na litosc boska - niech bedzie wreszcie na koszulce to co jest na obrazku w watku o zapisach a nie to co wyjdzie ostatecznie z ustalen miedzy zlecajacym a /*pomocnikiem drukarza /*autorem grafiki /*taksowkarzem wiozacym plyte do drukarni

/* niepotrzebne skreslic :twisted:

pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2011-10-12, 16:33, w całości zmieniany 2 razy
:
strix, Jak ja się tym zajmę, to będzie dobrze ;-)
Albo wcale nie będzie.

Blaz
[Usunięty]
:
Kononowicz mi się przypomniał. :mrgreen:

:
Cytat:
Jak ja się tym zajmę, to będzie dobrze
Albo wcale nie będzie.



Amen :mrgreen:

:
Mam nadzieję, że Pani jutro zadzwoni.
A jak nie, to się przejadę... ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.