głębokowannowiec czy orka?
Odpowiedz do tematu

:
W Orce guma jest w miarę ok, bransolety nie miałem ..

:
orca tylko niebieska jak juz pisali inni, guma jak dla mnie swietna i jej nie czuc. Jesli jednak ma byc jeden diverek tylko to bralbym powazniejszy. Orca jest swietna w konkretne dni, szczegolnie letnie. Jako jedyny diver raczej nie.

Pozdr
s

:
...weź Citka Orkę





...tak bajdełej, to zrobiłem ankietę, cobyście jeszcze bardziej mogli naspamować ;)

:
I to bardzo słuszna koncepcja Maxiu :-)
Już spamujemy - ale to specjalnie dla Smoka ;-)

:
Głos oddany - Aqualung :grin:

:
Tomek napisał/a:
Głos oddany - Aqualung :grin:


Się znasz jak świnia na gwiazdach :P :!: Waleń i koniec kropka :P :lol:

:
Pany co wy robicie - Aqualung fajniejszy :mrgreen:

:
Szczególnie na branzie!

maciek
[Usunięty]
:
widzę, żem wsadził kij w mrowisko. :mrgreen:

:
Orca dla mnie to fajny zegarek, ale dla żony - mam, się nie przekonałem, małżonce bardzo się podoba to został.

Myślałeś o Deep Blue - konkretnie tym, najbardziej podobają mi się wersje gdzie czcionka iest czarna bo napisy tak nie walą po gałach. Deep Blue bardziej mi się podoba.


maciek
[Usunięty]
:
irek1981 napisał/a:
Orca dla mnie to fajny zegarek, ale dla żony - mam, się nie przekonałem, małżonce bardzo się podoba to został.

Myślałeś o Deep Blue - konkretnie tym, najbardziej podobają mi się wersje gdzie czcionka iest czarna bo napisy tak nie walą po gałach. Deep Blue bardziej mi się podoba.

Obrazek


identyczne są tauchmaistery chyba, tylko napis na tarczy mają inny. NAwet indeksy są takie same. A kosztują połowę z tego... :wink:
Rózowa ploprofowa wskazówa być musi. :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Waleń i koniec kropka :P :lol:

Naród niewieścieje i koniec kropka :P :lol:

:
Trochę więcej niż połowę. Skoro wskazówka być musi w kolorku to głębokowannowiec.

:
Widziałem ostatnio w automacie Sea-Gull - a za 120 $ na ebay

:
Linka, Rudi, linka...

Sem kliknął głęboką wannę, a co...
Głosowanie rzecz święta... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.