Co za 200zł
Odpowiedz do tematu

:
Moglbys prosze nie zaznaczac losowych czesci tekstu na czerwono?Mozna oczoplasu dostac.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
XLesio
[Usunięty]
:
Panowie, przeczytajcie jeszcze raz moje posty, bo odnoszę wrażenie że większość z was tak się już nakręciła, że nie zauważyła przyznania się do częściowej niewiedzy i przeprosin za ferrowanie założonych apriori opinii.. :)

Janek napisał/a:
Moglbys prosze nie zaznaczac losowych czesci tekstu na czerwono?Mozna oczoplasu dostac.


Tak, już sobie dałem spokój. Tamten post miał być edytą - a chciałem żeby ktoś zauważył dodany akapit. Za długo mi zeszło, i wkleiłem jako odrębny post.

Ostatnio zmieniony przez XLesio 2011-05-22, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
Słuchajcie, dla jasności.


Posłuchaj, dla jasności.

Kolorem czcionki na tym forum jest kolor CZARNY.
Kolor CZERWONY jest zarezerwowany dla adminów i modów.
Postaraj się na przyszłość nie wyrażac kategorycznych opinii o rzeczach,których nie widziałes na oczy. Twoich subiektywnych odczuć dla rzeczyktóre widziałeś - nikt ci tutaj nigdy nie wypomni inaczej niż żartem.

XLesio
[Usunięty]
:
Taest :)
Każde forum ma inną netykietę. Postaram się oswoić tutejszą.
Pozdrawiam i przepraszam rozdrażnionych ;)

:
XLesio to nie chodzi o to że krytykujesz,ale że krytykujesz coś czego nie nie widziałeś na ''żywca''
A wygląd ,każdy ma swoje gusta i guściki.

:
XLesio napisał/a:
Jeśli dla Ciebie i innych admiratorów alphy niewystarczająco jasno wycofałem się z błędnej opinii..
:)


Ja czytałem twoje posty i twierdze że to jest zaczepne , a nie przepraszające stwierdzenie. Nie podoba ci alpha to piszesz " nie polecam bo mi sie nie podoba" i nikt nie bedzie miał Ci tego za złe, bo każdy na tym forum może wyrazić swoją opinię. Jeżeli przyszedłeś kogoś tu pouczać .. to najpierw udowodnij iż masz do tego prawo.

XLesio
[Usunięty]
:
okk

Pax między chrześcijany
:)

Jestem na CW od ~ 2 lat. Konto mam od stycznia. Przemogłem się do napisania (dobija mnie szata graficzna i edytorial) wyłącznie dla tego, że Pager wysłał mi link do założonego wątku, jako kukułczego jaja wynikłego z naszej mailowej dyskusji.

Wszystkich którzy odebrali mój post jak wymądrzanie - przepraszam. Mój post to niemal w całości treść maila wysłana do kolegi chwilę wcześniej. Tyle że treść będąca wypadkową kilkudniowej dyskusji, bardzo nieobiektywnej, i bardzo z przymróżeniem oka. I śmiem twierdzić że założyciel tego wątku doskonale o tym wie, w przeciwieństwie do osób poniekąd postronnych.

:)

Pozdrawiam
Przemek

Ostatnio zmieniony przez XLesio 2011-05-22, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
XLesio napisał/a:

Jestem na CW od ~ 2 lat. Konto mam od stycznia. Przemogłem się do napisania (dobija mnie szata graficzna i edytorial)


Bardzo przepraszamy za udogodnienia. Niestety biała farba wyszła. Braliśmy to, co jest pod ręką. :mrgreen:

Mam nadzieję, że ta sytuacja oduczy mówić, i do tego lekceważąco, o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

XLesio
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Mam nadzieję, że ta sytuacja oduczy mówić, i do tego lekceważąco, o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.


Nie będę używał czasu przyszłego.
ODUCZYŁA już teraz
(o! jednak jest biała :P )

Dla zamknięcia tematu - mój post był niczym więcej, jak wypadkową skrótów myślowych i burzliwej dyskusji nt. udających i nieudających chińczyków toczącej się poza forum :)

i zasadniczo już dzisiaj milknę, bo jak będę w takim tempie zdobywał przyjaciół... ..to nie pomieszczę was na swoim weselu :D

Blaz
[Usunięty]
:
OK, sprawy nie było. :grin:

:
Pager - mam od tygodnia MQJ'a a wczoraj na zlocie widzialem Alphe - bierz ja smialo to staranniej wykonany MQJ i w dobrej cenie IMO. Dodam jeszcze ze alphy u majstra nie widzialem a parnisy to czesto :grin:

:
W zasadzie to moge wziac Alphe i najwyżej ją pogonić z nadwyżką 50zł :)
Albo kupić 7 NATO na ebay i tez sprzedac drożej :)

Kupuje Alphe z czarnym bezelem.
Zegarek zawsze można sprzedać :)

Ale się dyskusja rozwinęła :)

pomyslownik, czekam na MQJ, dzisiaj się rozpoczął 4 tydzień i jak nie przyjdzie to moge dostac zwrot i wtedy dołożyć do jakiegoś Seikacza czy coś :)

XLesio
[Usunięty]
:
o!
I do czarnej nic nie mam :D
Przynajmniej o tyle mniej, że nie będę podnosił tematu ;)

Swoją drogą.. Chyba by mnie trochę przytłaczało noszenie zegarka z 1000m na tarczy..
A można w nim pływać....?

:P

Blaz
[Usunięty]
:
XLesio napisał/a:


Swoją drogą.. Chyba by mnie trochę przytłaczało noszenie zegarka z 1000m na tarczy..
A można w nim pływać....?

:P


Odwieczna dyskusja na naszym forum: gdzie my tak głęboką wannę znajdziemy? :mrgreen:

:
Bo powinni wanny dodawać gratis :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.