Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

:
Jak mam głosować to muszę wiedzieć na co, bo jak mnie to nie chwyta to tylko fałsza w ankiecie zrobię, chyba, że każdy bierze forumowca, wszystko jedno co to ma być, ale chyba nie? co?

:
Głos oddany :)

:
To ja też, raczej myślę o chrono, albo o czymś na miyocie 9015, i dlatego tyle.

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2012-11-03, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
:
głos oddany

:
To i ja spełniłem bardzo obywatelski obowiązek... :P

Bodziejeszcze ludziom tak dobrze jak tu?
:
Poszło.

:
kopeć, - troszkę inaczej to widzę. Na początek, trzeba znać możliwości/chęci ludzi. W tej cenie będziemy dopiero szukać jakie mamy możliwości doboru kopert i mechanizmów. W moim odczuciu jak wybierzemy kopertę i styl zegarka, to dopiero doprecyzujemy dokładnie koszty, ale tak aby nie przekroczyły one progu wynikającego z tej ankiety.
Wiadomo, że nie da się zrobić np chrono z trytem za 800zł. To po co np robić teraz taki projekt jak nie będzie chętnych później na jego zakup.

:
Oddałem głos i czekam na finał sprawy.

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
OK, czaję, no to z mojej strony "no limits" w odniesieniu do ankiety, nie mniej jednak osobiście mam takie preferencje jak napisałem, a wybiera oczywiście większość.

Blaz
[Usunięty]
:
Głos oddałem. I zgadzam się z sugestią, by forumowiec to był majerankowiec z tych mocnych majerankowców. :))

Cichy
[Usunięty]
:
Głos oddany. A jak się uda jeszcze taniej to będzie git.

:
Martob napisał/a:
Poszło. Imo- najpierw ile, potem co.

No tak też zagłosowałem jeśli to ma popchnąć projekt do przodu.

:
To i ja się określiłem, ale jeśli pojawi się projekt wystarczająco zakręcony, to skłonnym coś dorzucić :)

:
Do tysiaka forumowiec mi pasuje, za chińskie znaczki w dniach tygodnia i porządny ar dołożę ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.