G. Gerlach CWS Sokół 1000
Odpowiedz do tematu

:
dajcie znaczek klubowy Legii i wyślijcie @ do klubu ;) ze zdjęciem i ofertą.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-10-10, 14:50, w całości zmieniany 1 raz
:
ŁoTakieŁo


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-10-10, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
:
albo taki jak na deklu

[ Dodano: 2014-10-10, 15:51 ]

:
Kompletne logo z dekla jest zbyt skomplikowane żeby umieścić je na tarczy będzie mało czytelne.

:
Svedos napisał/a:
ŁoTakieŁo

[url=http://img661.images...rKd.jpg]Obrazek[/URL]


no przeca mówiłem!
pifko

Skate or die!
:
gryson napisał/a:
On mi się chyba zaczyna bardziej podobać niż żubr hmmm świetny jest pifko

Mam to samo odczucie, u mnie to chyba kwestia koloru tarczy hmmm

:
Jako ze pudlo do zubra ma dwa miejsca, no i sie blizniaki nudza same ... chyba sobie go skubne :oops:

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Potem żonie oddasz - ja ci to mówię.
Sylwestrowa żona już mu raczyła jego Żubra podpindolić, a dzisiaj do mojego terrorystycznie podeszła moja mamusia hmmm Ledwie się obroniłem że "ała, będą mama dla kobiet, będą, ała..."

:
Moja zona (na szczescie) nie nakreca ;)

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
... no to ci przybędzie robota jedna ... :D

:
A też sobie zamówię, ładne toto.

Sokół 1000 jest OK.

Coś mie jeno PsyPal nie chce się zalogować, nie wiem czemu.

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2014-10-11, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
Kompletne logo z dekla jest zbyt skomplikowane żeby umieścić je na tarczy będzie mało czytelne.

Napis na tarczy żubra "Wyprodukowano..." też jest jest prawie nieczytelny -ale jaki dodaje smaczek.

:
Moim zdaniem zegarek udany. Gdybym miał się na niego zdecydować to oczekiwałbym: sub-tarcza srebrna bez tego udanego czerwonego czy nieudanego sraczkowatego wyróżnienia, z prawej strony logo "Sokół 1000" tak jak w próbce powyżej, dekiel szklany czysty. Według mnie nieładnie wyglądają łby śrub. Powinny być jakieś bardziej szlachetne: imbusowe, torx lub inne, byle tylko nie płaskie. Ogólnie jednak, moim zdaniem, projekt udany. Pozdrawiam

:
fasachalan napisał/a:
oczekiwałbym: sub-tarcza srebrna bez tego udanego czerwonego czy nieudanego sraczkowatego wyróżnienia,


+ czerwony w koronce. Niepotrzebny tuning.

:
fasachalan napisał/a:
(...) sub-tarcza srebrna bez tego udanego czerwonego czy nieudanego sraczkowatego wyróżnienia (...)


I racja. Toż to wygląda jak klubowiec Stawowo - Jeziornego Koła Pływacjiego "Bulbulbul" cool

Gbul.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.