Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
Tia,pewnie Svedos znalazł w szufladzie od molniji i wsadził :D

:
Pierwsze Seiko w pudełku :)


:
Eleganckie pifko

:
Bulva - jest mega! :)


:
Jednak ten pierwszy zakup w 2022. Zapomniałem ze był kupiony wcześniej ;)
Ale jaram się nim bardzo bo 38 rok leci a wygląda jak nowy. No i jakoś przekonałem się do złotego koloru na ręku... Pesel?


:
Seiko czad, Bulva też niczego sobie pifko

:
strix,

Nie za duża dla Ciebie? Mi na nadgarstku leży tragicznie ten model. Ale jest to fajny zegarek.

pg22,
Super! pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
pg22 napisał/a:
Jednak ten pierwszy zakup w 2022. Zapomniałem ze był kupiony wcześniej ;)
Ale jaram się nim bardzo bo 38 rok leci a wygląda jak nowy. No i jakoś przekonałem się do złotego koloru na ręku... Pesel?

Obrazek


Szczerze mówiąc, to nie przepadam za "Japończykami", ale ten czasomierz z Kraju Kwitnącej Wiśni, to jednak ma to coś, co przyciągnęło moją uwagę... ;)

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bez pudełek itp.
taki dziś wjechał:)


:
Ale się tu dzisiaj ruch zrobił :shock: graty wszytkim pifko pifko pifko pifko

P.S. wszystkie ekstra ale złote seiko najfajniejsze :popcorn:

:
Takie coś w wyniku wymiany wpadło ;)


:
Też tak myślałem, dlatego ją skreśliłem dawno temu bazując na wymiarach z katalogu. Do tego popularna wersja piaskowana zawsze mnie jakoś zniechęcała. Zobaczyłem w salonie TT niedawno polerowaną bez daty i mnie urzekła, myślę wrzucę, przymierzę, co szkodzi... ;) Mocno się zdziwiłem, bo od razu mi podeszła, optycznie wygląda na mniejsza niż Glycine combat am 43 mm z l2l 47mm, którą miałem do niedawna. Od razu zaskoczyło i jak tylko wróciłem, została klepnięta przez net. Nie schodzi z łapy. Nie wiem którą wersję mierzyłeś, ale spróbuj z polerowaną gdzieś w sklepie, mam wrażenie, że na mniejszym nadgarstku wygląda znacznie lepiej, a jestem dość czuły na tym punkcie, dlatego piękna Gliceryna Combat am poszła ostatnio do ludzi po 3 latach zalegania w pudle. Ona ma oczywiście 51mm l2l ale polerowana wersja i obłości koperty fajnie ją optycznie pomniejszają i w oczy rzuca się tylko czarna tarcza, która ma 39mm.

Szymon napisał/a:
strix,

Nie za duża dla Ciebie? Mi na nadgarstku leży tragicznie ten model. Ale jest to fajny zegarek.

pg22,
Super! pifko

:
Gratuluję nowości pifko

Piotrek za co przyszedł Squale?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Strzała, pifko

:
Wszystkim mocne „w błoto” się należy… (Bulovy zazdroszczę naj…) :głową w mur:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.