G. Gerlach PZL.37B Łoś
Odpowiedz do tematu

:
Lajkuję bardzo onego.

:
Mnie tam średnio się podoba - ten obrotowy bezel do 60 - to ma jakąś funkcjonalność, czy tylko taki dodatkowy ficzer dla miecia?

:
Pewno już gdzieś było, ale przegapiłem... wiela PLNów będzie kosztował?

:
kopeć napisał/a:
Mnie tam średnio się podoba - ten obrotowy bezel do 60 - to ma jakąś funkcjonalność, czy tylko taki dodatkowy ficzer dla miecia?


Minuty sobie można policzyć bez męczenia chrono, albo dwa czasy śledzić. Jakby minuty też na centralnej osi były to normalnie Doppelchrono by było a tak tylko Gerlach ekonomię skali z Navigatorem ćwiczy.

:
Jeszcze nie mówiliśmy, bo miało być drożej ale dolar tak spada na ryj że coś się z tego urwie :))

:
Idę do księdza, rabina i popa dać na mszę, żeby dolar był po 1zl.
ALAMO napisał/a:
Jeszcze nie mówiliśmy, bo miało być drożej ale dolar tak spada na ryj że coś się z tego urwie :))

:
arek314 napisał/a:
kopeć napisał/a:
Mnie tam średnio się podoba - ten obrotowy bezel do 60 - to ma jakąś funkcjonalność, czy tylko taki dodatkowy ficzer dla miecia?


Minuty sobie można policzyć bez męczenia chrono, albo dwa czasy śledzić. Jakby minuty też na centralnej osi były to normalnie Doppelchrono by było a tak tylko Gerlach ekonomię skali z Navigatorem ćwiczy.

No, optymalizacja kosztów swoją drogą, ale funkcjonalność też się liczy cool
korzystanie z bezela w ten sposób mając chrono na pokładzie wydaje mi się dość dziwne...
tak sobie gadam (drugi raz już) - gdyby obie skale zmieniły miejsce :popcorn: to o ile tylko bezel nie latałby od samego wiatru, przynajmniej stoper byłby funkcjonalny do 12 godzin, jeśli jedynie ST19 wchodzi w rachubę.

:
zasadniczo zaeybysicie
ale bardzo chciałbym na żywo zobaczyć bo

1. zastanawia mnie czy tracza nie jest za mała względem lunety (ew. czy ring nie za szeroki)
bo mi się minutówka za mała wydaję
2. a może czcionkę bezela urozmaicić (ew. akcent kolorystyczny?) albo zamiast prostego spadu wklęsły albo wypukły?
3. a może lumę zeżólcić?

a generalnie jest MEGA
cena i data sprzedaży, orientacyjnie chociaż?

:
Jesień i poziom Sokoła 1000 mniej więcej.

:
W sumie to bez tego obrotowego akuratnie na chrono w męskim rozmiarze 39mm :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
ALAMO napisał/a:
Jesień i poziom Sokoła 1000 mniej więcej.


dzięki. czyli trzeba będzie zmierzyć

:
Jest kurna śliczny i tyle!

:
Trza uzbierać pifko pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Maras68 napisał/a:
jak na prototypa - zgrabna to maszynka i urody niezwykłej cool

Zgrabnie to ująłeś pifko
Chociaż ja - może za sprawą tego, iż się mocno podjarałem i oczekiwałem ze sporą niecierpliwością - odczuwam pewien niedosyt...
Ale to może przez ostatnie niuanse ze wzrokiem :))
Chociaż z niuansami i bez, to bezel jednak wydaje się trochę za szeroki :złośliwiec:

"Postepuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi".
:
Koperta to ta sama co w nowym navi?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.