Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Diver pełną twarzą - żółciutki i taki czytelny

shanghaj już mi pare razy przepadł obserwowałem

Malina w pvd to trzeba zobaczyć na żywo



Blaz kibicowałem temu twojemu upatrzonemu od początku i wiem jak Ci na nim zleżało.

Gratuluje i czekam na fotki i reckę

:
Ja pytolę, aleś poszalał Blaz 8) Czarnuch najlepszy z gromadki :)

Blaz
[Usunięty]
:
Hotwax: Shanghaie są jeszcze na ebayu. :wink: A Sea Shark jest po prostu bombowy. :wink:



Bibliotekarz: z wszystkich zegarków się cieszę, ale jednak najbardziej z Bernhardta. Dodatkowo chyba nikt go w Polsce nie ma. :wink:

:
Kurcze, nigdy się nie spotkałem z takim łoczem i nie wiem z czym to się je...jaka to produkcja w ogóle?

Blaz
[Usunięty]
:
Malutka amerykańska manufaktura, ale na wus bardzo głośno o niej. Jest bardzo chwalona za jakość.

Arek
[Usunięty]
:
Prawie że hand-made :)

:
no nie uwierzycie...

Blaz mi sprzed oblicza dmuchnął PVD :P 31 dolców dawałem :( poszedł za 38

Gratulacje :)

no nic na coś innego zapoluje...

a przy okazji - nikt nie poluje na seiko 7040?? bo mnie wciąż ktoś przebija...

andre
[Usunięty]
:
Pmwas z kizi ma Szanghaja i napisał kiedys bardzo dobra rzetelna recenzje.Poszukaj na kizi bo warto.

:
Blaz, moje gratulacje, piękne zegarki, o tej amerykańskiej firmie i o Sea Sharku też nigdy nie słyszałem, tym bardziej cieszy że będziesz go miał, będziesz musiał zamieścić recenzję z dokładnym opisem, na temat garniturowca także.

:
Blaz napisał:
Pierwszy u nas PVD:





...daj jakiegoś znaka czy to PVD jest podobne do PVD :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał:
no nie uwierzycie... Blaz mi sprzed oblicza dmuchnął PVD :P 31 dolców dawałem :( poszedł za 38 Gratulacje :) no nic na coś innego zapoluje... a przy okazji - nikt nie poluje na seiko 7040?? bo mnie wciąż ktoś przebija...
O! :shock: To bardzo przepraszam. :wink: Jaki ten świat mały! Nawet na ebayu chinawatches rządzi! :D Sszwedo: według KMZiZ Bernhardt to marka wirtualna - taki znalazłem wątek. :twisted: Jednak jest to mała manufakturka realnie istniejąca, mająca swój fizyczny adres, a właściciel i twórca tych zegarków mocno się udziela na wus i pmwf. Zegarki są oceniane na tych forach jako najlepsze w tej cenie i bijące na głowę Seiko, a jakością dorównujące znacznie droższym modelom. Maxio: kupiłem właśnie do testów, bo wiedzieć jak to naprawdę jest z tym PVD. :wink:

:
Blaz, ładna trójca :wink:

Żeby to sfinansować chyba musiałeś komuś nerkę wyciąć.

:
Nie nerkę, przecież wszyscy wiemy że pozbywa się "sreber rodowych" :lol:

:
wahin swietny łucz-mam takiego samego :D



a co do szanghaja Blaza:

to miałem na takich werkach kiedys

zegarki i długo to nie działało

:(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.