Poprzedni temat «» Następny temat
Zwycieski projekt forumowca - konsultacje społeczne
Autor Wiadomość
nick555
Klon Starszego Kulisa


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 61 razy
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8911
Skąd: Bełsznica/Lublin
 #316  Wysłany: 2012-02-04, 17:09   

I bardzo dobrze,
datę (rok) jak już tak bardzo trzeba to między uszy na kopertę i koniec.

A tekst na dekiel jest niezły. Jakoś nikt się nie kwapi z pokazaniem innego projektu dekla. A Maksio przygotowany, praca domowa odrobiona...

BTW. Już widzę te dysputy na spotkaniach kiedy to wypuszczono bęczkę... Na pewno wszyscy pozapominają i trzeba bić na deklu...
_________________
FORZA Robert!
RK WRT
Ostatnio zmieniony przez nick555 2012-02-04, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
torsen 
Kierownik Pola Ryżowego
Niwelator świądu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 52
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1308
Skąd: Zakamuflowana Opcja
 #317  Wysłany: 2012-02-04, 17:09   

Iks1984, masz dzieci? Nie masz. Przywiązujesz się do zegarków? Nie przywiązujesz? Dlatego nie rozumiesz. Dla mnie to ma znaczenie, w obu kwestiach bowiem różnimy się diametralnie :-)
Niektórym data nie pasuje ze względów estetycznych i ten argument też jest istotny. Ale moim zdaniem został obalony dzięki... samemu Autorowi projektu. To, co pokazał Maxiu z datą bardzo pasuje, wersja strixa zresztą też.
_________________
G.GERLACH polskie zegarki
Dropbox z bonusem
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #318  Wysłany: 2012-02-04, 17:10   

strix napisał/a:
Nie kojarze kwestii koronki jedynie - co tam ma byc w koncu?


sprawa koronki była już poruszana - Svedos pokaże w niedługim czasie
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #319  Wysłany: 2012-02-04, 17:10   

Generalnie sprawa dekla stała się trochę niewypałem, bo rzeczywiście Maxio wygrał konkurs na TARCZĘ, ale nie jest powiedziane, że jego projekt dekla też musi wygrać.

Może ktoś inny jeszcze jakiś projekt dekla przedstawi?
 
 
torsen 
Kierownik Pola Ryżowego
Niwelator świądu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 52
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1308
Skąd: Zakamuflowana Opcja
 #320  Wysłany: 2012-02-04, 17:13   

nick555, nie wiem czy data między uszami nie byłaby trudniejsza technicznie do wykonania, ale pomysł jak najbardziej akceptowalny.
_________________
G.GERLACH polskie zegarki
Dropbox z bonusem
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16360
Skąd: Inąd
 #321  Wysłany: 2012-02-04, 17:13   

Santino napisał/a:
Iks1984, A jaką masz przeciw?


nie mam żadnej, po prostu ta data jest imo pchana na siłę. Dla mnie liczy się, że zegarek powstał na naszym forum, wspólnymi siłami a nie, że powstał w 2012, 15, czy 2032 - jakie to ma znaczenie?? Rozumiem, zegarek jubileuszowy z okazji x-lat forum np. ,ale rok produkcji - no jakoś nie trafia do mnie :roll: :razz:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-02-04, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
torsen 
Kierownik Pola Ryżowego
Niwelator świądu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 52
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1308
Skąd: Zakamuflowana Opcja
 #322  Wysłany: 2012-02-04, 17:17   

To pierwszy w ogóle forumowy zegarek w historii CW. To umówmy się, że następna data na deklu znajdzie się w 2019, na 10-lecie forum :-)

Ja nie rozumiem, dlaczego na deklu nie ma nazwy forum, skoro to forumowiec? Logo to jedno, ale nie każdy to kojarzy.
_________________
G.GERLACH polskie zegarki
Dropbox z bonusem
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16360
Skąd: Inąd
 #323  Wysłany: 2012-02-04, 17:17   

torsen napisał/a:
Iks1984, masz dzieci? Nie masz. Przywiązujesz się do zegarków? Nie przywiązujesz? Dlatego nie rozumiesz. Dla mnie to ma znaczenie, w obu kwestiach bowiem różnimy się diametralnie :-)


Nie rozumiem, co ma posiadanie bądź nie posiadanie dzieci do tego forumowca i nie rozumiem też jak się ma kwestia przywiązywania się do zegarków do daty wybitej na dekielku jednego z nich. Z mojej strony koniec OT. Róbmy ankietę.
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
shi_ra 
Ryżowy


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 532
Skąd: Opole
 #324  Wysłany: 2012-02-04, 17:20   

A ja się przyłączę do Blaza - może ktoś jeszcze ma pomysł na dekiel? Maxia projekt jest świetny, ale jak mówią - lepsze jest wrogiem dobrego.
 
 
wielebny 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Kaznodzieja i Pijak


Pomógł: 20 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3068
Skąd: Kielce
 #325  Wysłany: 2012-02-04, 17:32   

torsen napisał/a:
Niektórym data nie pasuje ze względów estetycznych i ten argument też jest istotny. Ale moim zdaniem został obalony dzięki... samemu Autorowi projektu.

.... no z estetycznych bardzo mnie nie pasuje, a gdzie został obalony?, bo chyba coś przeoczyłem :???:
Argument typu '' za kilka lat będę wiedział kiedy został wyprodukowany '' mało mnie przekonuje.
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #326  Wysłany: 2012-02-04, 17:33   

...że tak sam siebie zacytuję, to proponowałem już, żeby ktoś jeszcze zaproponował inny dekielek, ja przy swoim nie upieram.

Maxio napisał/a:
shi_ra napisał/a:
Ale jeśli dobrze kojarzę projekt zwycięski Maxia dotyczył generalnie przodu zegarka? Faktem jest, że Maxio zrobił bardzo fajny projekt dekla ale nie jest on chyba jeszcze zatwierdzony

...ja się nie upieram, jak ktoś chce może zaproponować zupełnie inny koncept. Wymyśliłem takie coś, i z tego co widzę, większości chyba się podoba, ale jak mówię, nie upieram się i jak ktoś wymyśli zupełnie inny dekiel, który spodoba się bardziej, to dlaczego nie.



torsen napisał/a:
A proszę mi wyjaśnić, skąd wziął się napis na deklu "najlepsze forum..."

...jest to treść, która widnieje na banerze u góry Forum

torsen napisał/a:
To pierwszy w ogóle forumowy zegarek w historii CW.

...pierwsza była PZL'ka

torsen napisał/a:
Ja nie rozumiem, dlaczego na deklu nie ma nazwy forum, skoro to forumowiec? Logo to jedno, ale nie każdy to kojarzy.

...nazwa jest umiejscowiona dyskretnie na tarczy, a co do "każdy" to z tego co wiem, to robimy ten zegarek dla nas, a nie dlatego, żeby cały świat widział o co chodzi. Ważne, że posiadacz wie, co to jest za mordka i skąd ona się wzięła, jak ktoś z zewnątrz będzie pytał, to mu wytłumaczę, ale uważam, że wpychanie wszędzie gdzie się da chinawatches.pl nie jest dobrym pomysłem.



...nienawidzę wypełniać posta milionem cytatów
Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-02-04, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
torsen 
Kierownik Pola Ryżowego
Niwelator świądu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 52
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1308
Skąd: Zakamuflowana Opcja
 #327  Wysłany: 2012-02-04, 17:33   

Iks1984, to tylko przykład... Jeśli ktoś ma starsze zegarki, to data bywa na deklu umieszczona, zwłaszcza, jeśli są to zegarki okolicznościowe. A forumowiec przez to, że jest pierwszym* zegarkiem forum CW, taki jest.
Jeśli ankieta, to tylko tak-nie. Dwa wybory.

Edyta:
* Maxio, racja: drugim. To nie róbmy daty.

Maxio, ale nie będziemy chyba ubierać tego zegarka tylko na spotkania w gronie forumowiczów? ;-)
Wiem, że tworzymy dla nas ten zegarek, dla forumowiczów. Tylko jednak nijak mi takie przechwałki "najlepsze forum..." nie pasują na deklu zegarka. W internecie - ok, ale na deklu - nie bardzo :-) To już lepsze jest, jak dla mnie, "Nie ma wstydu przed Ryśkiem" ;-)
_________________
G.GERLACH polskie zegarki
Dropbox z bonusem
Ostatnio zmieniony przez torsen 2012-02-04, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #328  Wysłany: 2012-02-04, 17:36   

Nazwę chinawatches.pl Maxio umieścił na tarczy i zrobił to bardzo umiejętnie, dyskretnie, acz niebanalnie. Jest to bardzo fajny pomysł. Drugi adres forum na deklu jest niepotrzebny.

Jak widzę jest tyluż zwolenników umieszczenia daty na deklu iluż zwolenników. Ankieta tu nic nie zmieni imo, bo będzie po prostu pół na pół głosów...
 
 
torsen 
Kierownik Pola Ryżowego
Niwelator świądu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 52
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1308
Skąd: Zakamuflowana Opcja
 #329  Wysłany: 2012-02-04, 17:42   

Blaz, faktycznie nazwa jest na tarczy - tego już nie zmienimy, prawda? Mimo, że adres chinawatches.pl bardziej IMO pasowałby na deklu...
Zrobiłeś już wywiad środowiskowy i wychodzi pół na pół? Czyli przeciwnicy daty są zagrożeni? A to nie róbmy ankiety, w żadnym wypadku. :twisted: ;-)
_________________
G.GERLACH polskie zegarki
Dropbox z bonusem
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #330  Wysłany: 2012-02-04, 17:51   

torsen napisał/a:
Tylko jednak nijak mi takie przechwałki "najlepsze forum..." nie pasują na deklu zegarka. W internecie - ok, ale na deklu - nie bardzo :-)

...ale to nie są przechwałki, znasz jakiegoś lepszego foruma na świcie :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum