G-shocki jakie masz i do jakich dążysz
Odpowiedz do tematu

RW666
[Usunięty]
:
Witam. Myślę nad zakupem GS-1001, ale czytałem że się psują. Czy psujące się moduły to pojedyncze przypadki w tym giezie, czy może awaryjność ich jest duża? Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o informację.

:
To mój :)

:


Uploaded with ImageShack.us

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Po co Ci taki brzydal Remiq?:D

Najlepsiejszy G.

RW666
[Usunięty]
:
Witajta Pany :smile: Zakupiłem w końcu gjeszoka :grin: Kupiłem Ryszarda :mrgreen:
Kupiłem jednak w sklepie. Robiłem przymiarki wszystkich G jakie były i gdy Rysiek nalazł na łapę, to już z niej nie zszedł. Zegareczek jest super, nie ma porównania do tańszych G, warto było dołożyć sarki i go kupić.

Wcześniej miałem tylko jednego gjeszoka, a był nim g-2900. Czy ktoś zna jakiś gorszy model ?

Ostatnio zmieniony przez RW666 2012-07-19, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
symela
[Usunięty]
:
RW666 napisał/a:
Kupiłem jednak w sklepie

jaki model i za ile? ciekawe o ile przepłaciłeś

RW666
[Usunięty]
:
symela napisał/a:
RW666 napisał/a:
Kupiłem jednak w sklepie

jaki model i za ile? ciekawe o ile przepłaciłeś

Model to Rysiek GW-9200.
Dałem 799zł+20zł za 6lat gwarancji.

symela
[Usunięty]
:
przeciętna cena to 250 dolków,ale i taniej można coś wyszukać
http://www.taobao-buying-...5398066261.html

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-07-20, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
RW666
[Usunięty]
:
Mogłem kupić o 100zł taniej na allegro, ale zależało mi na dobrym serwisie, dlatego kupiłem w sklepie.

:
RW666 napisał/a:
Mogłem kupić o 100zł taniej na allegro, ale zależało mi na dobrym serwisie, dlatego kupiłem w sklepie.


Żebyś tych słów o serwisie nie żałował bo serwis Casjo to tragedia ale może będziesz miał szczęście i nic Ci się nigdy nie zepsuje :smile: !

Pozdrawiam
Rysiek
symela
[Usunięty]
:
http://www.yoybuy.com/en/show/15398066261/
tu taniej

[ Dodano: 2012-07-20, 22:56 ]
kupując w necie też masz gwarancję

:
JANUSZ003 napisał/a:
RW666 napisał/a:
Mogłem kupić o 100zł taniej na allegro, ale zależało mi na dobrym serwisie, dlatego kupiłem w sklepie.


Żebyś tych słów o serwisie nie żałował bo serwis Casjo to tragedia ale może będziesz miał szczęście i nic Ci się nigdy nie zepsuje :smile: !


No ja miałem juz trochę Casioków i stwierdzam, że 6-letnia gwarancja i tak się nie przydaje.

A w sumię Ceazr mi nakreślił kierunek... w tym roku se kupnę jeszcze takiego G lub bardzo stonowaną czarną wersję bez kolorowych dodatków.

World Wide Watches
Blaz
[Usunięty]
:
RW666 napisał/a:
Mogłem kupić o 100zł taniej na allegro, ale zależało mi na dobrym serwisie, dlatego kupiłem w sklepie.


TT/Zibi/Casio Polska mają obowiązek honorować zagraniczne gwarancje Casio, ale oczywiście głośno tego nie mówią, bo wolą naprawiać tylko te zegarki, które sami sprzedają. :cool:

:
Nie ma takiego tworu jak Casio Polska w Polsce, poza sklepem internetowym o takiej domenie, który sprzedaje te zegarki, ale nic nie ma wspólnego z Casio. Żaden sklep w Polsce (TT czy inny) nie ma obowiązku przyjąć zegarka Casio na gwarancji zagranicznej, tak samo jak nie przyjmie zegarka sprzedanego przez inny sklep bez względu na rodzaj gwarancji. Można jedynie próbować w serwisie centralnym dystrybutora w Polsce, lub w punktach serwisowych dystrybutora, i na warunkach gwarancji producenta a nie dystrybutora.
Sprzedawca czy w internecie czy też w sklepie stacjonarnym ma jednak obowiązek przyjąć reklamacje za sprzedany przez siebie towar (czy z tytułu niezgodności czy też z gwarancji) i nie może żądać za to dodatkowych opłat np za przesyłkę.

Fan zegarków Casio
Blaz
[Usunięty]
:
Czyli innymi słowami powiedziałeś to, co ja - centralny dystrybutor Casio w Polsce (czyli TT/Zibi/Casio Polska - czy jak to się nazywa) ma obowiązek respektować KAŻDĄ (oczywiście legalną) gwarancję Casio. Taka jest bowiem umowa między Casio a jego dystrybutorami krajowymi. :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.