Dlaczego nie kupic Tudora Pelagosa
Odpowiedz do tematu

:
Też długo mi chodził po głowie ten Pelagos, dla mnir największym minusem jest tytan. Lubię czuć zegarek na ręce, noi jest duży problem z usunięciem przyszłych rysek od deskdivingu...

:
Apa13, Pelagos na zdjęciach doopy nie urywa. Zupełnie inaczej jest na żywo.
Jeśli ja miałbym kupnąćse Tudora, to jednak wolałbym BB. Tym bardziej, że rozmiar znośniejszy ;) Cena chyba też hmmm

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
jak już Tudor to taki z jajcem.... bo ten pelagos IMO takise...

nie to co ten: :złośliwiec:




:
arecki napisał/a:
jak już Tudor to taki z jajcem.... bo ten pelagos IMO takise...

nie to co ten: :złośliwiec:



Obrazek


+100

lub Ranger, wiem, że to zupełnie inny zegarek, ale.................. ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
BB i Range nie mają daty. facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
dlaczego NIE? bo można taniej i na miyocie :złośliwiec: ;)


:
Apa, oczywiście widziałeś ogłoszenie Pitera odnośnie sprzedaży Pelagosa ?

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Jak Ci się podoba to bierz. Jak bym wolał za tą kasę North Flag ale ja wolę takie klimaty.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Mi też początkowo bardzo podobał się BB, ale teraz wybierając z Tudora rozważałbym wyłącznie Pelagosa.

A nie myślałeś o czymś nieco elegantszym, ale też nie kłującym w oczy, czyli Grand Seiko ?

:
mazik77 napisał/a:
Też długo mi chodził po głowie ten Pelagos, dla mnir największym minusem jest tytan. Lubię czuć zegarek na ręce, noi jest duży problem z usunięciem przyszłych rysek od deskdivingu...


Jak on z tytanu to i ja odradzam, jeden tytanowy miałem i wystarczy :/
Jeszcze jakby miał jakąś powłokę typu Duratect to może ale tak...

:
BB odpada. Na zywo mnie rozczarowal.
Z elegantszych mam juz pana obywatela, orisa, boazerie os
Tytan lubie. Mam ocka, atesse i jeszcze z dwa wynalazki. Patrze na zdjecia pelagos z 2010 r i ni jest zle. Rysy nq zapieciu i boku koperty.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
To bierz tego Pelagosa, bo cokolwiek innego będzie dla Ciebie tylko substytutem i później będziesz żałował, że jednak nie byłeś konsekwentny. W końcu kupujesz dla siebie i to Ciebie ma cieszyć pifko

:
rmak napisał/a:
To bierz tego Pelagosa, bo cokolwiek innego będzie dla Ciebie tylko substytutem i później będziesz żałował, że jednak nie byłeś konsekwentny. W końcu kupujesz dla siebie i to Ciebie ma cieszyć pifko


+milion pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Artur nie wydałbym pieniędzy na tego Tudora, ale w prezencie chętnie bym go przyjął :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ooo to tak jak ja :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.