Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ALAMO
2013-07-04, 12:29
Dylemat

Który na oficjalną kolację?
Cardinal
44%
 44%  [ 16 ]
Alpha
25%
 25%  [ 9 ]
Doxa
22%
 22%  [ 8 ]
idź bez zegarka
8%
 8%  [ 3 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Szymon
[Usunięty]

 #31  Wysłany: 2013-07-02, 22:20   

jimmy,
Koszula bez spinek. Zwykłe guziki ;)
Ale Twoja uwaga uświadomiła mi, że Cardinal praktycznie idealnie zgrywa sie kolorem tarczy z moją koszulą - koszula kremowa, i tarcza kremowa (tylko wujowo na zamieszczonym zdjęciu widać). Odcień prawie identyczny.
Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-02, 22:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sylwek
[Usunięty]

 #32  Wysłany: 2013-07-02, 22:25   

Szymon, szanowny Panie Kulego tylko i wyłącznie Purpurat ;) z tego towarzystwa,które zaproponowałeś ;)
 
 
wielebny 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Kaznodzieja i Pijak


Pomógł: 20 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3068
Skąd: Kielce
 #33  Wysłany: 2013-07-02, 22:31   

quub napisał/a:
piękny klasyczny zegarek z historią w dodatku na ręku młodego, ambitnego czlowieka...

Głos na Dośkę, ale jeżeli uważasz że zbyt zniszczona to Cardinal.
Alpha nijak mnie nie konweniuje, choć ponoć i divera można do gajera założyć :facepalm:
 
 
Szymon
[Usunięty]

 #34  Wysłany: 2013-07-03, 07:17   

wielebny napisał/a:
ponoć i divera można do gajera założyć

Gdzież tam. Ja nie James Bond ;)
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16361
Skąd: Inąd
 #35  Wysłany: 2013-07-03, 07:32   

A to będzie kolacja w wąskim gronie typu tylko Ty i szefostwo, czy raut dla całej firmy na 200 osób?
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
Szymon
[Usunięty]

 #36  Wysłany: 2013-07-03, 07:43   

Wąskie grono. Szefostwo i 4 osoby, które dostały się na program rozwojowy w zeszłym roku (koleżanka, dwóch kolegów i ja). Gdyby był to spęd na 200 osób, to bym się nie przejmował ;)
No i w tym wypadku 200 osób, to byłoby jeszcze daleko, daleko od stwierdzenia "cała firma" ;)
Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-03, 07:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Blaz 
Ryżowy Długiego Marszu


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1077
Skąd: Warszawa
 #37  Wysłany: 2013-07-03, 08:47   

Alpha w tym zestawie kompletnie nie pasuje. Ta Alpha. Mogłaby być Doxa, ale ma wżerki i jeszcze szef gotów pomyśleć, że brudas z Ciebie, bo zegarka nie umiesz doczyścić. :))

Cardinal.
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16361
Skąd: Inąd
 #38  Wysłany: 2013-07-03, 09:10   

Szymon napisał/a:
200 osób, to byłoby jeszcze daleko, daleko od stwierdzenia "cała firma"


Nie wiem gdzie pracujesz, więc sobie rzuciłem rząd wielkości z czapki przy którym to co masz na łapie miałoby znaczenie trzeciorzędne :D

A w tym przypadku to ja bym i tak założył alphę :)) Może mam skrzywienie po obejrzeniu setek godzin amerykańskich seriali o facetach w garniturach, ale nie widziałem tam raczej klasycznych garniturowców, a też nie był to jakiś ewidentny i wymuszony product placement jak w Jacku Reacherze np. No i mnie taki look z nieco mniej klasycznym, ale dalej stonowanym zegarkiem po prostu konweniuje bardziej niż zachowawczy 34mm garniturowiec ;)
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
Wintergreen 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 1313
Skąd: Lublin
 #39  Wysłany: 2013-07-03, 09:40   

Cardinal najbezpieczniejszy, choc rzeczywiście na niego nie będzie bajeru. Kobietę wżery na tarczy Doxy mogą odrzucić (to co, że na zdjęciu się spodobała -zdjęcie a real to nie to samo). Kobiety często bywają "przewrażliwione" w swoim pojmowaniu higieny :D . Alpha jako nie do końca garniturowa może wywołac wrażenie, że nie umiesz dostosować się do uroczystej konwencji...
_________________
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2013-07-03, 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #40  Wysłany: 2013-07-03, 09:43   

Cardinal tylko i wyłącznie...
 
 
Szymon
[Usunięty]

 #41  Wysłany: 2013-07-03, 10:11   

Wintergreen napisał/a:
Kobietę wżery na tarczy Doxy mogą odrzucić

Patrz post #15 :D

Co do Alphy, to tez mam takie odczucie. Ona jest fajna do tzw. business casual, ale pełny formal to inna bajka. Też najbardziej skłaniam się do Cardinala - widzę też że przoduje w rankingu. Chyba tak ostatecznie będzie. Ale piszcie dalej, do wieczora jeszcze czas ;)
 
 
wielebny 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Kaznodzieja i Pijak


Pomógł: 20 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3068
Skąd: Kielce
 #42  Wysłany: 2013-07-03, 10:51   

Szymon napisał/a:
Ale piszcie dalej,

Wiesz co to stwierdzenie może spowodować ;)
Rzeczywiście Cardinal może być lepszym wyborem, dla nas, normalnych inaczej Doxa jest lepsza, ale dla niezegarkowców będzie zaniedbanym zegarkiem :mad:
 
 
berberys 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 570
Skąd: Zielona Góra
 #43  Wysłany: 2013-07-03, 11:00   

Szymonie!
Wbrew kilku głosom osobiście założyłbym Doxę.
Sam posiadam, autentycznie po moim Ś.P. dziadku, zegarek Ralco rocznik 1956 o podobnym designie i w podobnym stanie jak Twoja Dosia. Zegarek ten dosyć często gości na nadgarstku podczas bardziej oficjalnych sytuacji.
Nie ukrywam, że czasami zwracał uwagę osób postronnych. Co więcej to właśnie raczej kobiety bardziej na niego zwracały uwagę niż osobnicy płci męskiej. Mając na względzie fakt, iż wiąże się z nim kilka przeciekawych historii - było o czym opowiadać, by zainteresować rozmówców.
Dlatego głos na Doxe jako na najorginalniejszy zegar w stawce.
Alpha obleci, ale po zdjęciu bransolety i założeniu eleganckiego paska.
A tak poza wszystkim, nauczony doświadczeniem, sądzę, że pies z kulawą nogą na Twój nadgarstek patrzeć nie będzie. :D

W sytuacjach krytycznych - z Doxą na nadgarstku włącz wyobraźnię i nazmyślaj ile wlezie!
Ostatnio zmieniony przez berberys 2013-07-03, 11:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Szymon
[Usunięty]

 #44  Wysłany: 2013-07-03, 11:10   

berberys napisał/a:
A tak poza wszystkim, nauczony doświadczeniem, sądzę, że pies z kulawą nogą na Twój nadgarstek patrzeć nie będzie.


Też mi się tak wydaje, ale prewencyjnie wole żeby było wszystko dobrane najlepiej jak się da w ramach posiadanych opcji.

berberys napisał/a:
Alpha obleci, ale po zdjęciu bransolety i założeniu eleganckiego paska.

Przecież ona jest na ładnej czarnej skórze, a nie na bransie (na zdjęciu to mój egzemplarz) hmmm

berberys napisał/a:
włącz wyobraźnię i nazmyślaj ile wlezie!

Mam nadzieję, że nie będzie konieczności opowiadania historii rodem z Pulp Fiction :D
 
 
berberys 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 570
Skąd: Zielona Góra
 #45  Wysłany: 2013-07-03, 11:29   

Cytat:
Przecież ona jest na ładnej czarnej skórze, a nie na bransie (na zdjęciu to mój egzemplarz) hmmm


Ups, stary jestem to i ślepy.
Dla mnie Alpha Datepointer "perłowa jej mać" nieodłącznie kojarzy mi się z bransoletą, stąd pomyłka.

Cytat:
Mam nadzieję, że nie będzie konieczności opowiadania historii rodem z Pulp Fiction :D

Jak Ci wyobraźnie nie staje, zawsze mogę kilka pomysłów na opowieści użyczyć ;)

Jak się rzeczywiście stresujesz zawartością nadgarstka, załóż muchę (koniecznie wiązaną)!
Wtedy z pewnością nie zegarek będzie przyciągać wzrok!
Ostatnio zmieniony przez berberys 2013-07-03, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum