Waltham
Odpowiedz do tematu

:
kolakk napisał/a:
Pan Janek w formie ;) najlepszy zegarmistrz jak dla mnie. Ostatnio pokazywał mi repetiera, w którym dorobił sporo części, profesjonalna robota.


takiego mi pokazywał, robi go p.Janek 4 lata z braku czasu kruca bomba ;)



chyba Glashutte

:
Jacobi napisał/a:



Na tym zdjęciu jest pokazana stara koronka , która służy tylko do zmiany godziny i nakręcania, nowa jest tylko do ozdoby.
]


W tej sytuacji jestem ciekaw jak wygląda rezerwa chodu. Z zablokowanym przez górny klucz dolnym remontuarem wynosi ok 36h , a w tej sytuacji?

Jacobi napisał/a:
kolakk napisał/a:
Pan Janek w formie ;) najlepszy zegarmistrz jak dla mnie. Ostatnio pokazywał mi repetiera, w którym dorobił sporo części, profesjonalna robota.


takiego mi pokazywał, robi go p.Janek 4 lata z braku czasu kruca bomba ;)

[url=http://img543.images...due.jpg]Obrazek[/URL]

chyba Glashutte


Toto na zdjęciu przy Glaschutte to się może bardzo nisko ukłonić. Do czynienia tu mamy z pospolitym FHF18-cie w wersji krytej z tą różnicą iż ma 2 szkiełka więcej niż wersja podstawowa.

Pozdro!!!
:
Kaido2 powiedziano mi,że jak nakręcę go rano to taka sama czynność mnie dotknie następnego poranka :popcorn: , a co do Glaschutte to ty jesteś " niekwestionowanym autorytetem " i pewnikiem masz rację, ale ładny jest nie powiesz ?

[ Dodano: 2013-06-14, 19:54 ]
Parę nowych zdjęć, obiecuję że to ostatnie bo nie umiem robić ładnych fotek














[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
...ale grubasek :D ile ma? :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
13mm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
...dzięki, na zdjęciu koperta wygląda na grubszą. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2013-06-14, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...mikroregulacja wygląda wyczepiście... Jakobi udał ci się ten werk...

:
Spam napisał/a:
...mikroregulacja wygląda wyczepiście... Jakobi udał ci się ten werk...


zegarmistrz powiedział podobnie ;) i dodał "muszę zapolować na podobnego".

Spam a tak naprawdę to ty go wypatrzyłeś pifko

:
....chłopaki nie przypominać, nie drążyć, cieszyć się :foch:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...Jacobi... to mamy podobne gusta ;) :))

:
jimmy napisał/a:
....chłopaki nie przypominać, nie drążyć, cieszyć się :foch:


święte słowa :D

Spam
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Jacobi napisał/a:
Na tym zdjęciu jest pokazana stara koronka , która służy tylko do zmiany godziny i nakręcania, nowa jest tylko do ozdoby.
]


W tej sytuacji jestem ciekaw jak wygląda rezerwa chodu. Z zablokowanym przez górny klucz dolnym remontuarem wynosi ok 36h , a w tej sytuacji?


...na zdjęciu ta zakręcana koronka w opcji do noszenia jest wyposażona w bolec... z odciągniętą do nakręcania koronką te hamerykańce często gęsto się blokują po kilku minutach... a koronka z bolcem dopycha remontuar jakby klucz był wciśnięty w rękawie... p. Janek albo przewidział albo sprawdził empirycznie... powinno być dobrze...

:
Jacobi napisał/a:
jimmy napisał/a:
....chłopaki nie przypominać, nie drążyć, cieszyć się :foch:


święte słowa :D


pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jacobi napisał/a:
ale ładny jest nie powiesz ?


Zależy dla kogo. Mnie akurat nie rusza ponieważ takich to nie dość że trochę mam to jeszcze więcej się ich namacałem. Wracając do tematu patentu z korkowaną kopertą to osobiście na taki patent bym nie poszedł z kilku powodów gdzie wymienię 2 najważniejsze :

- aspekt efektywny
- aspekt funkcjonalny

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2013-06-14, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
O mój zbawicielu, to jest dopiero bizantyjski mechanizm :shock: I wskazówki, jest na co popatrzeć. Napalam się bo ja takich wiele nie macałem :D Niech sie nosi pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.