Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Cezar napisał/a:
Ghostwheel napisał/a:
zabór mienia

W to nie uwierzę, chyba że Łukasz ma mantę...albo nie żyje hmmm

Nie bluźnij Łukasz jest nieśmiertelny :))
A co Łukasz ma to nie powiem :D

Ostatnio zmieniony przez Ghostwheel 2012-12-16, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
:

Pozdrawiam,
Bartek
:
Sylwek napisał/a:
rafal.m, to je Panie Luiza Dziubata :D jakbyś na Kizi napisał,że się Osobie podoba i w ogóle to wyrwałbyś bana z przytupem :))

I się Panie dlatego stamtąd wyniosłem. Słis kłalita niektórym pomyślunek odebrała. Fakt, że nie potrafię zdzierżyć armanich czy innych tomi hilfigerów ale inne chińczyki są jeszcze OK.
A ta luiza dziubata to jak ona ma z domu, żebym ją jakoś wyguglać mógł?

:
rafal.m, - to jest bratnia konstrukcja do sea-gulla - numerku nie pamiętam - ale w dziale o chińczykach albo w recenzjach było o tym zegareczku. Poszukam to Ci wrzucę ;)

[ Dodano: 2012-12-16, 11:36 ]
Mam - Svedos o tym pisał
http://www.chinawatches.p...ht=louis+dubath

to jest M190s

:
pifko słoniu.
I pomyśleć, że ja na kizi tyle się kisiłem a tutaj tyle ładnych okazów się przewija :facepalm:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rafal.m, - spoko, tu wiele perełek jeszcze znajdziesz. Tak było z Deep Blue, Magrettą, gdzie pierwsze się u nas na forum pojawiły, chińczyki to oczywista oczywistość - i pewnie jeszcze kilka marek. ;)

:
Fakt, mnie też coraz bardziej męczy atmosfera na kizi. Coraz częściej tutaj zaglądam ;) .

A żeby nie było, że spam to u mnie znowu Rakieta ;) . Mój najtańszy zegarek, a cieszy jak żaden inny :D .

Ostatnio zmieniony przez Jazz- 2012-12-16, 12:04, w całości zmieniany 3 razy
:
ja też wolę tu przesiadywać pifko większy luz i dystans do siebie, innych i zegarków :))

:
Czyli co? Deep Blue też było be? Rozumiem, że do momentu pojawienia się przedstawiciela w jaskini kizi? :złośliwiec:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Fotka tradycyjnie stara.



Uploaded with ImageShack.us

:

FORZA Robert!
RK WRT
:
Przemek, fajne to Casio

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, dzięki. Teraz bym już takiego nie kupił ale skoro jest to szkoda żeby w szafie leżał i zbierał kurz a przy niedzieli jak znalazł ;)

:
bartek.siwiec, - tak se myślę o tym twoim Tao... To też w końcu jest chyba marka wirtualna, a ten zegarek akurat jakby do niczego nie podobny. :złośliwiec: Recenzja by się jakaś może przydała bo jakoś nie widziałem ;)

:
Słoniu,

http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=9756

:P

FORZA Robert!
RK WRT
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.