Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
No Machowy :))

:
strix napisał/a:
Ściąganie fajnych wizualnie zegarków z ali przestało mieć sens. 300$ to już zdecydowanie dużo za kupowanie ryzyka ich mocno wybiórczej kontroli jakości Za 75$ można przeboleć małego babola, ale za 300 to już tylko wqrw zostaje - bo weź to odsyłaj.

Otóż to pifko

:
Jak juz zauważyli koledzy - jakość tej 'chińszczyzny' też poszła w górę. Takiego Merkura, Sharkeya albo San Martina można brać spokojnie, bo ich wykonanie bynajmniej nie ustępuje innym sikorom na tej półce cenowej ;)

:
dobrze prawisz Machu pifko

:
Kilka widziałem i macałem to wiem :))

:
Tego Alpinista wyprzedali w ciągu 2 godzin i to tylko z wysyłką w Stanach.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Maras napisał/a:
https://www.ebay.com/itm/Proxima-SBDX001-Diver-Automatic-Men-MarineMaster-NH35-Watches/153254458322?hash=item23aead73d2:m:ms7KlmAXo0_kRIvKpaHBVzA:rk:30:pf:0


Merkury, Rekiny też majo.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
bierz, poczujesz się na bogato w niewielkiej cenie :D

:

:
Coraz ładniejsze te Heńki.

:
strix, chcesz kupić wszystkie ich modele :?: :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 Z obecnej oferty 64 i 70 są dla mnie the best. 63 też jest świetny, ale za duży. 39 musiałem przetrawić ;) bo nie przepadam za tabliczką mnożenia na tarczach ;) Dopiero dobre fotki gdzieś na forach ostatnio mnie przekonały - zajebiście ktoś pokazał jakość wykonania i wintydżowego ducha tego zegara. Jedyne czego nie jestem pewien to satynowe wykończenie wskazówek... nie wiem, czy nie lepsze by były polerowane... W poniedziałek się okaże, bo paka w nocy dotarła do PL ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.