ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
koperta stalowa, tarcza czerwona, subtarczki budyniowe?

:
Dokładnie tak - testowa koperta leżała świetnie na łapie - wymiary jak kemmner tonneau

:
No to trzeba popindalać Miszczu Svedosie ... :popcorn:




:
Nie to, żebym poganiał, ale Zgierz już za miesiąc... :))

:
ale to chyba jeszcze za pustynią Gobi...

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Dobra wiadomość - bo mi się chrono na ST-19 sprzedało :D

:
ALAMO, FOK JU Buraku...dopiero parę dni temu Porszaki skończyłem, a ten mnie znowu do roboty goni...jak żyć :))

:
te 2% to zawartosc alkoholu? mawet we wskazowkach macie alkohol, zlodzieje i pijaki?

beceen | ***** ***
:
To procesowa "nadprodukcja" części na ubytki - 2%. My i tak dokładamy do tego kolejne % na cele serwisowe, więc do Żubra jest zrobionych w sumie 130 kompletów wskazówek. I wbrew pozorom, do dzisiaj "wypstrykaliśmy" cały serwisowy zapas podzespołów do P.11c - czyli to jest potrzebne w każdym projekcie.

:
Jak bedzie z platnoscia jedna wplata czy dwie? Skoro temat powoli zbliza sie do konca moze warto cos naskrobac, co by kumotry mogly zaplanowac wydatki.

:
Wszystko jedno chłopaki.

Jak to komuś stanowi, to mogą być dwie hmmm

Jak nie - to niech się przyszykuje na koniec miesiąca/początek maja.

Nam jest serio wsio ryba, tak że jak komu wygodniej. Nie stresujcie się, święta ważniejsze pifko

Poproszę Hegemona żeby korespondencję seryjną ogarnął.

:
A wiadomo już jaka będzie finalna cena Żubra?

:
Budżet nie będzie przekroczony.
W stosunku do wyjściowej kalkulacji, dojdzie specjalne pudełko i drugi dekiel.
Pudełko bym pokazał, ale nasz dostawca poprosił o chwilę zwłoki bo ma jakieś mega ważne zamówienie które ma zostać sprezentowane w trakcie świąt w Watykanie na ręce BXVI. Obiecał że zaraz po świętach będą gotowe. No to nie będziemy my tacy żeby odbierać papieżowi co papieskie :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.