Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
arek314 napisał/a:
Ale on aż się prosi o fajną kopertę 40mm i jakieś 12mm grubości przy wypukłym szkle albo 11 przy bardziej płaskim.
I szlif słoneczny zostanie, czy może bardziej jakiś fajny mat, ewentualnie tarcza małej sekundy zdobiona?


40 byłoby spoko, byle nie wyszedł grubasek jak Batory :/
Może być z tym kłopot :/
Może lepiej ta nowa uniwersalna koperta?
Słoneczko musi zostać!

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Widzę że już po gazomierza ale jak ten zegar ma być to chyba się piszę. Zobaczymy co czas pokaże!

:
Cytat:
Może lepiej ta nowa uniwersalna koperta?


Kopertę to ja myślę że by trza nową zrobić, pocienkowaną hmmm

:
Tu nie ma się co drapać, koniecznie cieńsza koperta jeśli elegant zamiast gazomierza

:
Kilka wstępnych renderów gazomierza mojego pomysłu. Model i rendery wykonałem w programie typu CAD. Może dyskusja o gazomierzu nabierze rozpędu :) .
Kolory i czcionki na tarczy są przypadkowe i nie wyszło mi szkiełko, więc za to mnie nie krytykujcie :) .








wierzę w gazomierze
:
Sorry, ale nie facepalm

Ja wiem, że się napracowałeś - szacun za chęci.
Ale "keep trying" - może coś z tego będzie...
pifko

:
czasoMierzej

Spoko, koperta, ale nie ma szans na szafirowe szkiełko w takim kształcie. Tylko okrągłe może być, kiedyś już to przerabialiśmy - przy poprzednich projektach.

_
work in progress
:
Santino
Nad takimi pomysłami pracuję z przyjemnością bo zwykle projektuję inne rzeczy :)) . Pewnie jeszcze będę próbował. Pokazując swój pomysł chciałem zachęcić innych do pracy nad gazomierzem.
Damian
Pewnie trudno zrobić szkło wklęsłe na obrysie. Tutaj ewentualnie szkło mogłoby mieć kształt zbliżony do koperty - częściowo byłoby zakryte fragmentami koperty hmmm .
pifko

wierzę w gazomierze
:
W takiej kopercie trzeba zrobić zegarek:

:
ALAMO napisał/a:


Kopertę to ja myślę że by trza nową zrobić, pocienkowaną ....


Przejedź którąś Tarpanem :) Powinno pomóc :) ;)

pifko

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2016-08-09, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
A tu wizualizacja koncepcji Zinajda, opiszę ją w kilku słowach, na pewno Autor pomysłu w razie potrzeby zrobi to lepiej :) Ring godzinowy, nad ringiem okienko wskazujące godzinę, ring montowany na jakiejś ażurowo-szprychowej konstrukcji. Wskazówka minutowa krótka. Pod spodem szkieletor. Klimat miałby być steampunkowy, więc wskazówki, "szprychy" można by zrobić bardziej ozdobne, fikuśne.

--
aRTI01
:
Koncepcja miód :shock: cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Już lepiej - ale...
Zwizualizujcie sobie godz. np. 12:40...

Ale brawo za fuksjowy kolor!

:
Tam jest 12.40 :))
Projekt ciekawy ale mało praktyczny, trochę jak te 24-godzinne.
Chociaż w sumie zawsze można sprawdzić godzinę na komórce ;)

:
Santino napisał/a:
Już lepiej - ale...
Zwizualizujcie sobie godz. np. 12:40...

Ale brawo za fuksjowy kolor!


No wskazówki i tarczę to faktycznie ustawiłem kolokwialnie mówiąc od czapy ;)
Zresztą teraz widzę, że kreski indeksów też źle zrobiłem.
Myślę, że gdyby okienko godziny zrobić ostrzejsze i popracować nad indeksami
to można by "jakoś" w miarę czas odczytać.
Kolor miał być bardziej buraczkowo-bordowy i taki prawdę mówiąc jest taki, tylko jest tam jeszcze szkiełko i tarcza trochę połyskliwa a wokół niebo niebieskie które się w tym odbija no i wygląda jak wygląda :)

--
aRTI01
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.