Zegarki których się nie pozbędziesz
Odpowiedz do tematu

:
NA zdjęciach pokazanych przez Ciecha walają się po jakiś szufladach, pudełkach. Obijają się. Niszczą. :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:
Poco to trzymać :?: Szkoda zegarków. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Niiiieeeeeenoooooooo przy takich tuzach jak Alamo, Kadarius czy Xylog to ja jestem cienki bolek, mam wszystkiego razem circaebałt ze 200 sztuk :)) ...to prywatnie

ale słuzbowo nikt mnie nie pokona, przez moje łapska przeszła juz niezliczona ilość zegarków....i wszytskie sprzedałem :D

:
Pokazana moja szafa zawierała ciut ponad połowę. Teraz jest trochę przeorganizowana a będzie jeszcze inaczej jak opaskuje te co leżą w pudełku które kiedyś było głównym. I zaznaczę, że te szafofce to są tylko radzieckie zegarki, raczej bez dubli. Pojedyncze sztuki noszę przy jakiś okazjach formalnych. Tak mam kilka innych zegarków do noszenia. Czy są niesprzedwalne? Większość tak, choć rzeczywiście kiedyś zarzekałem się, że wszystkie. A argumenty były takie same jak Piotrka (prezessa). Bo ten tani, bo to bo śmo. Część sprzedałem, raczej drobnicy, reszta została. Żałuje raczej tylko dwóch zegarków, Anchara (ale jego spokojnie chyba można odkupić, poza tym jest dwa domy dalej) i Maryny, która miała wszystko idealnie zgrane. Z tych co mam, jest pewien mikrobrandowy zestaw który na 99% przez najbliższy czas do ludzi nie pójdzie. Ale na przykład st5 Wusowa, albo jakieś rosyjskie kto wie.

A co do sprzedawania i kupowania :) Pamiętacie Staszka? Jak meteor przemknął :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Faktycznie był Staszek. I nie można przemilczeć Maćka. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ja bym nie sprzedawał wcale...jednak dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży można iść dalej ;) Tak to pewnie nie byłoby mnie stać na wszystkie które się przewinęły przez moje łapska.

Teraz rotacja u mnie ciut mniejsza bo i staram się nie kupować wszystkiego jak leci - tylko wybory są bardziej przemyślane ;)

World Wide Watches
:
Dorian06 napisał/a:
Faktycznie był Staszek. I nie można przemilczeć Maćka. :))


...ale o co kaman? :))

:
Dorian06 napisał/a:
prezesso napisał/a:
eee tam, jakbyś się postarał to byś znalazł...
Ja swojego gazowca sprzedałem.

+milion. Mój też poszedł do ludzi. Nawet nie pamiętam do kogo.
IMO wszystkie moje są na sprzedaż. :)) Przecież to tylko zegarki. Jest tego tyle, że nie ma co się przywiązywać. Generalnie zawsze można odkupić.
Choć są tacy co myślą inaczej. Trzymają je w wiadrach nie wiadomo po co. Nawet ich nie noszą. IMO bezsens.


Osoba nie mówi mi już, że mi Orki nie sprzeda. To kiedy po nią przyjść?

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
marekgro napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
prezesso napisał/a:
eee tam, jakbyś się postarał to byś znalazł...
Ja swojego gazowca sprzedałem.

+milion. Mój też poszedł do ludzi. Nawet nie pamiętam do kogo.
IMO wszystkie moje są na sprzedaż. :)) Przecież to tylko zegarki. Jest tego tyle, że nie ma co się przywiązywać. Generalnie zawsze można odkupić.
Choć są tacy co myślą inaczej. Trzymają je w wiadrach nie wiadomo po co. Nawet ich nie noszą. IMO bezsens.


Osoba nie mówi mi już, że mi Orki nie sprzeda. To kiedy po nią przyjść?

Jesteś pierwszy na liście.
Myślę, że niebawem. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A może kolega Fazi -Krzysiek powie ile ma zegarków ?? Bo Krzycho to po kilka miesięcznie kupuję ?? Liczyłeś ile masz 300-400 szt ?? ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Spam
[Usunięty]
:
...tak przeleciałem okiem po zbiorach Kumotrów... i aż mi lżej... bo doszło do mnie że ze mną nie jest jeszcze tak źle :))

:
Dorian06 napisał/a:
marekgro napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
prezesso napisał/a:
eee tam, jakbyś się postarał to byś znalazł...
Ja swojego gazowca sprzedałem.

+milion. Mój też poszedł do ludzi. Nawet nie pamiętam do kogo.
IMO wszystkie moje są na sprzedaż. :)) Przecież to tylko zegarki. Jest tego tyle, że nie ma co się przywiązywać. Generalnie zawsze można odkupić.
Choć są tacy co myślą inaczej. Trzymają je w wiadrach nie wiadomo po co. Nawet ich nie noszą. IMO bezsens.


Osoba nie mówi mi już, że mi Orki nie sprzeda. To kiedy po nią przyjść?

Jesteś pierwszy na liście.
Myślę, że niebawem. :P


Widziałem Orcę niedawno na WUSie...
Ogólnie pojawiają się, trzeba tylko węszyć...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
pilot353 napisał/a:
...ale nie koniecznie chcieć posiadać...

niekoniecznie, niekoniecznie, niekoniecznie
pilot353 napisał/a:
brakowało i musiał bym pozbywać się

hmmm musiałbym, musiałbym, musiałbym
Maras68 napisał/a:
żelazne nie tykalne zbiory

Dorian06 napisał/a:
...Bo Sebastian napewno...

hmmm na pewno, na pewno, na pewno ;)
kornel91 napisał/a:
A może kolega Fazi -Krzysiek powie ile ma zegarków ?? Bo Krzycho to po kilka miesięcznie kupuję ?? Liczyłeś ile masz 300-400 szt ?? ;)

Dajcie spokój, jakie kilka miesięcznie nono :shock:
.
.
.
...za parę miechów może założę wątek: Jeden zegarek na jeden dzień...roku hmmm :?: :P

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ciekawe Fazi czy Ci się znudzi to poprawianie błenduf
Bo o to, że kumotrom pisanie, to jestem spokojny :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2014-10-13, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Never :D :złośliwiec: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:


To pierwszy zegarek, o którym mogę powiedzieć ze 10000% pewnością, że go nie sprzedam. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.