J.Springs by SEIKO Chronograf BFA001 Special
Odpowiedz do tematu

:
Jak cinol będzie się uchylał to wątek zasili nasz wszechmocny kosz :mrgreen:

:
veto
do puki (tfR :grin: ) nie będzie oficjalnego regulaminu działu Recenzje dopuszczalne są recenzje bez zdjęć, zwłaszcza gdy ich autor charakteryzuje się wybitną plastycznością i malarskością wypowiedzi, trzeba tylko chcieć zamknąć oczy i się wsłuchać :mrgreen:
co do przejmowania moich zasobów to no cóż... nawet Provident działa etyczniej
:mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-11, 18:58 ]


[ Dodano: 2012-03-11, 19:00 ]

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-03-11, 17:46, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
sylwek
[Usunięty]
:
ciniol, provident może i tak ,,, ja nie :twisted: :mrgreen:

:
to nie forum o etyce, tutaj ludzie idą do celu po trupach :twisted:

w takim razie zamiast zdjęć musisz wrzucać recenzję w .mp3 coby można to było wysłuchać...

a co do fotki... całkiem fajny ten zegarek, tylko te wskazówki... jakby pomalowane białą farbą emulsyjną...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Na żywo ten zegar wygląda lepiej niż na fotach, jednak ..... ja bym nie kupił.

:
Wskazówki ma bardzo fajne a i motyw z bilardem też ok , szczególnie dla fanów tego sportu .

:
popełniłem parę przemyśleń po zakupie tego zegara i wiecie co, gdybym to ja decydowała o tym jak ma wyglądac sikor bilardowy to :
1. żadne owale tylko kwadrat;
2. tarcza zielona lub bordowa;
3. zamiast indeksów 2, 4, 8, 10 łuzy - bez nr, obniżenie tarczy;
4. bille wkomponowane w tarczki chronografu i im bardziej "nieregularnie" na tarczy tym lepiej
5. tarcza z taka banda jak w diverach zwykle bywa
6. wskazówki przy wykorzystaniu motywów kiji bilardowcy i tego ustrojstwa do podpierania kija jak nie można sięgnąć

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-03-11, 18:46, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, i taki zegarek bym kupił, sam oglądając tego J.Springsa myślałem, że fajnie by było gdyby taki zegarek miał tarczę w kolorze sukna, wskazówki z motywu kiji bilardowych etc.

uwielbiam bilard i chciałbym zegarek z takim motywem, ale ten j.springs mnie nie przekonuje... a szkoda, bo to chyba jedyny w tym klimacie

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.