JLC vs GO vs Vulcain
Odpowiedz do tematu

:
Z tych co pokazałeś - do pokazania ludziom nadaje się tylko glasfjute. Ale też dyskretnie, i tym co cie lubią.

carlito
[Usunięty]
:
voli napisał/a:


szukaj dalej


W rezerwie jest nowy rolek explorer II i reverso palermo open.

:
bEEf napisał/a:

To nie tyle osłona, co blokada, ten didolek się obraca

Jeden grzyb,pasuje jak...no wiesz jak :mrgreen:

sagvartok
[Usunięty]
:
Szczerze powiedziawszy to żaden z tych trzech do mnie nie trafia. JLC przypomina mi divery Longinesa, Vulcain kojarzy się ze...wskazówkowymi G-Shockmi, a Glass ze Strela. Bardzo podoba mi się ten Vulcain zapodany prze Chomiora.

:
Glashutte - za klasyczny wygląd. W Vulcainie za dużo się dzieje jak dla mnie. JLC fajny, tylko ta koronka go niszczy.

:
JLC master Compressor Navy Seals za jego prostote i elegancje :razz:

carlito
[Usunięty]
:
A jakby do tej zabawy włączyć nowego explorera, zmienilibyście dla niego swój wybór?



Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez carlito 2011-07-20, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Brniesz.

:
..dla mnie wybór jest łatwy Rolex

:
Dalej za JLC :smile:

:
Dalej za ładnym zegarkiem.

:
JLC, ale taki:




A Roleks akurat ten jakiś taki. Pewnie na żywo zyska.

FORZA Robert!
RK WRT
carlito
[Usunięty]
:
Gdyby miał sekundę, to byłby faworytem.

:
Carlito, a czego tak w ogóle szukasz? Chodzi mi o to czego chcesz od tego zegarka?

Wybrałeś 3 zegarki z różnych parafii, jak dla mnie nieporównywalne pod względem stylu (divera, garniturowca i EDC). Mogą walczyć na mechanizmy ale tu moim zdaniem wygra GO. Teraz dokładasz Rolka, który mógłby być alternatywą dla Vulcaina jako zegarek uniwersalny, EDC, czy jak go tam zwał. No generalnie nie rozumiem tego porównania chyba, że pytasz się, który ładniejszy? :cool:

Foch und Ch.
:
JLC, potem dlugo nic, potem ew. Rolex (chociaz Explorery nigdy mi sie nie podobaly). Vulcain to to dla mnie kiepsciutka firemka kladaca do srodka surowe Schildy, a ta trzecia - nie znam, nigdy o niej nie slyszalem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.