Ticino Big Pilot 47 mm
Odpowiedz do tematu

:
Sylwek, Ty zaczynasz marudzić ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Z wiekiem mi się tak porobiło ;-)

:
Wojtek - no musiałeś mi to zrobić, po prostu musiałeś :mrgreen: Świetna recka, czekam na opis 55-ek :wink: Gratki i tradycyjne -Wal się! :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Swietnie napisana recka - gdzie go mozna kupic za 120 z szipingiem???

pozdr
s

:
Recenzja świetna, dzięki taki recenzjom wzrasta opiniotwórcza moc forum.

:
strix napisał/a:
Swietnie napisana recka - gdzie go mozna kupic za 120 z szipingiem???

pozdr
s


Chłopaki pisali PW do sprzedawcy przez WUS, ja napisałem email normalnie z poziomu Ebaya i mi zaproponował 130$ z shipem - nie naciskałem zbytnio, ale myślę, że 120$ jest jak najbardziej do utargowania w dowolny sposób. (Mniejsza wersja - 44mm - wyjdzie nawet taniej - 100$ albo poniżej :wink: )
PS.Powołując się na kombajn i spłacanie rat za niego - ponoć można ugrać nawet więcej :wink: :mrgreen:

Edyta:
TU cały (no prawie) wątek w sprawie tej pilotki :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-03-02, 08:27, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
@Strix
Napisz pw do niego na WUS, czy Ci sprzeda za 120$ z szipem to się zgodzi. Możesz spróbować od 100$, może stanie na 110.
Tu masz linkę http://forums.watchuseek....tml#post3672198

@Wojtek
Kiedy kupowałeś Ticino? Widzę, że masz sekundową bez lumy, a na WUS w ogłoszeniu luma jest na sekundzie. Czyli to jest nowa wersja czy jak?

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2011-03-02, 10:04, w całości zmieniany 1 raz
:
dzieki Panowie za info - jeszcze pytanie czy ktorys z Was majacych tego pilota ma tez Ingersolla dualtime? Jak wypada wizualne porownanie ich wielkosci na nadgarstku?

Pytam, bo mocno sie balem rozmiaru dualtajma, ale ze wzgledu na mocno polozone po nadgarstku uszy nie wyglada za duzy - powiem wrecz ze jestem zauroczony jego wielkoscia :wink: a jednoczesnie optycznie gra z moimi niecalymi 17 cm :wink:

W ticino obawiam sie, ze tak rozowo juz nie bedzie... dlatego jak ktos ma oba to prosba o jakies porownanie moze fotke?

Pozdrawiam
strix

:
Cieszę się, że się Wam moja pisanina podoba - ale o wiele bardziej mnie ucieszy, jak po jej lekturze jeszcze ktoś dołączy do naszego klubu Pilocików-Ticików :mrgreen:

To teraz zabieram się za pisanie o pięćdziesiątkach piątkach! :twisted:

Iks: wszyscy czekają na Twoje kliknięcie... :wink:

Irek: data zakupu mojego Ticka to 20 października 2009 roku. Podejrzewam, że od tego czasu mogli zmodyfikować wskazówki i nowsze zegarki mają już świecące. Luminescencyjny sekundnik mam tylko w Laco 55 mm i wygląda to naprawdę genialnie: wskazówka jest grubsza i w nocy widać, jak pełznie taka zielona smuga światła... :wink: Cudo! :mrgreen:

:
Ja czekam na finalizację pewnej transakcji która się nieco przeciąga :twisted: Też już siedzę jak na szpilkach :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wojtek, profesjonalny opis. Gdyby nie to, że od wczoraj leci, to pewnie bym kupił. Chodził mi po głowie od ponad pół roku. W przeciwieństwie do kolegów rozmiar mi nie straszny, mam już (od dziś :mrgreen: ) dwie pilotki o słusznej średnicy 47mm. Ale na 55mm chyba się nie skuszę. Mam JL w rozmiarze 52mm i to już jest b. dużo ..

:
Tomek napisał/a:
...mam już (od dziś :mrgreen: ) dwie pilotki o słusznej średnicy 47mm.


Jak to dwie :shock: :?:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
Jak to dwie :shock: :?:

Bo dziś dotarł mój drugi pilocik w tym słusznym rozmiarze :mrgreen:
TUTAJ KLIK

:
Swietna recenzja. Gdyby zegarek byl w jedynie slysznym dla mnie rozmiarze 35 mm :wink: to bym sie pewnie skusil.

:
zbyszke napisał/a:
Gdyby zegarek byl w jedynie slysznym dla mnie rozmiarze 35 mm :wink:


To ani chybi - dla szwedzkich sił powietrznych :lol: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.