Bateryjka, ana-digi i kompas
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
arek314,

Na Kiziowym bazarku pojawił się T-Touch II ;)

:
Dzięki, ale sprzedawca świeży, i bez zmacania nie będę ryzykował. Za to wykonuje próby korupcji na bazarku. :))

[ Dodano: 2015-12-17, 15:39 ]
Na Massdrop sprzedają coś, co się nazywa "Seiko Solar Compass Watch", cena spoko, sprawdzam
https://www.massdrop.com/...mode=guest_open
a tu:


Seiko Solar Compass Dial co najwyżej :wkurzony:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Od siebie powiem że PRW-6000 to genialny zegarek. Nosi się go świetnie i do koszuli (sportowej oczywiście) i do T-shirta. Jedyną wadą jaką ma to dosyć łatwo dająca się odblokować koronka, ja jak nosiłem go podczas jazdy motocyklem prawie zawsze po miałem odbezpieczoną koronkę...ogólnie to warto pozbierać (tylko gdzie rozrzucają) i go kupić.
Polecam jako były właściciel żałujący sprzedaży po 2 dniach :głową w mur:

:
Miałem wczoraj na ręku tego Timexa Compass i Tissota T-Touch. Timex na metce 600, i dla mnie nie wart tyle. T-Touch całkiem spoko, ale cena jakaś z kosmosu, no i musiałbym się zapoznać z instrukcją, bo sterowanie "takie se" bez niej.

[ Dodano: 2015-12-23, 22:27 ]
W końcu zakupiłem Oceanusa:

Jedno na trzy wymagania spełnione :D
Zobaczę jak mi z nim będzie się żyło, może następnym większym zakupem będzie jednak jakis PRW-6000.. hmmm

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.