Czarno-złote chrono/multidata
Odpowiedz do tematu

:
Młody to niedoświadczony :D

Wyśle Ci paczkę jako "low value gift". Nie pamiętam już kwoty (chyba 45USD) więc gryzonie przepuszczą bez niespodzianek na 95% ;)

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2015-11-23, 14:09, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Szymon
[Usunięty]
:
rmaya napisał/a:
Młody to niedoświadczony


dobrze dziadku :D


rmaya napisał/a:
na 95%


Czyli w 5% potencjał na myto jest ;) :popcorn:

:
Zrób ankietę ile osób na forumie zapłaciło myto przy zakupach na daji czy manbushije ;)
Stawiam że znajdzie się może 1 osoba. U mnie przy chyba 4 albo 5 transakcjach nie było niespodzianek.
100% nikt Ci nie da gwarancji, że nie zapłacisz a zwłaszcza teraz - skądś trzeba wziąć kasę na te 500zł/dziecko :D
Ewentualnie pisz do Rudolfo - może coś ma na stanie ;)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Szymon napisał/a:
rmaya napisał/a:
u daji nigdy nie kupował?


Nie kupował. Jakiś obowiązek jest? :popcorn:

teraz już nie, ale po linii przed zmianą był :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
rmaya napisał/a:
Zrób ankietę ile osób na forumie zapłaciło myto przy zakupach na daji czy manbushije ;)
Stawiam że znajdzie się może 1 osoba. U mnie przy chyba 4 albo 5 transakcjach nie było niespodzianek.
100% nikt Ci nie da gwarancji, że nie zapłacisz a zwłaszcza teraz - skądś trzeba wziąć kasę na te 500zł/dziecko :D
Ewentualnie pisz do Rudolfo - może coś ma na stanie ;)


No swego czasu i tu i tu ze 2, 3 razy płaciłem ;)

:
http://allegro.pl/prestiz...5741172544.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
5840PBN603 Westar

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.