Citizen Autozilla
Odpowiedz do tematu

:
Zegarek fajny,bardzo mi sie podoba,mimo,ze w zyciu w lapskach nie mialem (-;
No ale tymi wyrobami,to mnie kolego Jarku zastrzeliles.Bujaj sie. :evil: :wink:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
:shock: szacun za własne wyroby, zegarek też fajny.Gratulacje

:
O maaaszz ci los .. super wyszły samoróbki .. a zegarek zawsze mi sie podobał
Gratuluje i Zazdraszczam :twisted:

ps
AJ HEJT JU :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Dzielimy się tu na uczniów i Mistrzów, Mistrzu. :shock: :shock: :mrgreen:

Wiele artykułów na wus jest o tym, że Auto- i Ecozilla to w kwestii paskowej ekstremalnie trudne bydlę. A tu masz - pomyślał, wyszukał, zrobił. I to pisze tak jakby sobie rano po bułki poszedł. No ludzie! :shock: :shock: :mrgreen:

:
z uszami zrobił się zdecydowanie ładniejszy

co do reszty to j.w.
I H Y!!!

Skate or die!
:
Ładnie!

just.wojtek
[Usunięty]
:
@jaro- opad szczęki to jest mało.... teraz to dopiero mam przewalone! :evil: przez Ciebie muszę go mieć! ale mnie zaraziło! a te paski i klamry.... rewelacja! tylko skąd wziąć te adaptery?
aaa... i co to jest dobra cena? a co znaczy ,,przepłacony,,?

Ostatnio zmieniony przez just.wojtek 2010-06-27, 19:36, w całości zmieniany 1 raz
:
just.wojtek napisał/a:
tylko skąd wziąć te adaptery?


Zrobić sobie, jak Jaro ;) :?:

:
szlifierka, tytanki, pilniczki, a MacGyver jakby miał jeszcze zapałki to by helikopter dorobił :mrgreen:

:
Któregoś dnia do tych adapterów sobie dopiłuję zegarek i tym samym zapoczątkuję nową, świecką tradycję.

just.wojtek
[Usunięty]
:
@jaro! powitałbyś mnie w klubie! moja autozilla kupiona wczoraj w NY, w sobotę przyjedzie! hurra!!! może zapoczątkowałbyś nową świecką tradycję i wyrzeźbił mi te adaptery tytanowe.... bo te ze stali mam/bedę miał z zegarkiem.... please!

:
just.wojtek napisał/a:
@jaro! powitałbyś mnie w klubie! moja autozilla kupiona wczoraj w NY, w sobotę przyjedzie! hurra!!! może zapoczątkowałbyś nową świecką tradycję i wyrzeźbił mi te adaptery tytanowe.... bo te ze stali mam/bedę miał z zegarkiem.... please!

Jak już pisałem wcześniej, mam letnią przerwę w robótkach ręcznych, poza tym w tytanie który zanabyłem bez parku maszynowego robota jest prze....bana.
Próbowałem wyciąc z grubsza zarys adapterów na plazmówce i tak utwardziło to metal że pilniki diamentowe ślizgają się jak po szkle.
A tak w ogóle to gratuluję nabytku i czekam na wrażenia jak dostaniesz przesyłkę.

just.wojtek
[Usunięty]
:
dostałem! wrażenie- super! myślałem, że to monstrum, a to całkiem zgrabny zegarek! do koszuli i marynarki nadawał się nie będzie oczywiście, ale teraz latem, do krótkich rękawów- extra! 1000m wodoszczelności pozwoliło mi swobodnie wziąć prysznic! :mrgreen: bez lęków o zalanie! i się udało! odkręciłem to samo co jaro- tez się udało! a ja na pewno nie jestem Adam Słodowy i raczej co wezmę do rąk to popsuję. udało się jednak załozyć adaptery z watchuseek, pasek kolegi maciata i klamrę staruszka i jest wg. mnie fajny zestawik.... jak sie ładnie uśmiechnę to może blaz umieści zdięcie/a. polecam ten zegarek- dla mnie na lato- idealny dizajn, waga, wyglad, nie ma się do czego przyczepic.

:
Gratulacje! Mnie ten potworek nie przeszkadza nawet do garnituru. Czekam na zdjęcia.

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze raz gratuluję i zgodnie z prośbą zamieszczam zdjęcia. :grin:






Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.