X-Wing ;)
Odpowiedz do tematu

:
Woytec60 napisał/a:

Niemniej X-Wind to bardzo fajny i oryginalny zegar i dla kogoś w wieku "kryzysowym" idealny do poprawienia nastroju :))

To teraz wiem dlaczego mi się podoba :P

Ale przynajmniej nie muszę okularów zakładać, żeby odczytać która godzina :P

:
Zegar i fotki miazga ToMi ;)

:
To jak już uprawiata archeologię X-Windową to i ja coś dorzucę. Jako, że święta ino co były to takie w świątecznym klimacie fotki się dziś popełniły.












:
Tomir napisał/a:
U mnie też dłuuugo był na szczycie. W końcu się udało. Obecnie na szczycie jest Moonwatch i obiecałem sobie, że na 50 urodziny go sobie kupię. Czyli mam 8 lat na odłożenie kasy hehehe.

Arek, nie, jak byłeś jeszcze go nie miałem. Szybko się go nie pozbędę więc nie ma obaw. Zdążysz oblookać.

Tomirku jakby co to ja jestem cierpliwy poczekam, może coś nowego zaświta Tobie do głowy ;) .

:
Tomir, rozumiem, że wybrałeś foty świąteczne i wysłałeś do Admina na konkurs foto do przyszłorocznego kalendarza? :twisted:

Świetne zdjęcia ..

:
Dzięki. Prawdę powiedziawszy to chyba nigdy, no może raz wysyłałem jakieś fotki na konkursy forumowe. Ba, ja jestem taki koń z klapkami, co to odwiedza 3 czy 4 ulubione kąciki na forumie a do reszty nawet nie zagląda :oops: I Konkursowy niestety nie jest wśród tych ulubionych :oops:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2013-04-04, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomir, plask
wyślij pw do Santino albo Rudolfa z linkami do tych zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Wykonać :złośliwiec:

;) :)

:
Tak jest! Dziś, najpóźniej jutro. Znaczy chodzi o te na sianku i w koszyczku?

:
Dawaj wszystkie - komisja dokona selekcji przed podaniem do publicznej informacji ;)

:
Tomir napisał/a:
chodzi o te na sianku i w koszyczku?

Tajeeeest :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.