Dywizjon 303 w Editions Atlas.
Odpowiedz do tematu

:
Buczo napisał/a:
Ciekawe jak duża ta limitka?


33mm - zgodnie z oryginałem.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Blaz napisał/a:
A to nie jest jakaś kolejna seria pt: "Złóż to sam" i w pierwszym numerze jest tylko przywieszka? :))


Reszta zostanie rozłożona na 144 korzystne raty :!: Nie musisz sobie odmawiać prestiżu :!: Już dziś możesz się stać właścicielem tego luksusowego, limitowanego przedmiotu. Kup bilet do świata dostepnego do dzisiaj tylko dla gwiazd Hollywood :!: Zadzwoń :!:

:
Jeśli zadzwonisz teraz drugi otrzymasz za darmo i plastry aikido

:
...oraz doskonalej jakosci MultiPoKitchenKnifeKillingMachine 2000 :!:
Ten niewiarygodny zestaw w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie :!:

:
Czytamy uważnie formularz zamówienia, również małe literki:

1)
Cytat:
Zgadzam się na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych oraz ich przetwarzania [...] w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych, przesyłania informacji i składania propozycji zawarcia umów, w tym także za pomocą środków porozumiewania na odległość. Powyższa zgoda obejmuje również udostępnienie ich innym renomowanym producentom, dostawcom produktów, usług konsumpcyjnych [...]


2)
Cytat:
Wysyłkę rozpoczynamy po zebraniu 5000 zamówień.


Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Akcja służy zbieraniu adresów, na które będą następnie wysyłane oferty garnków, owczej pościeli i wycieczek do Lichenia. Wysyłkę zegarków rozpoczną o ile zbiorą te 5000 adresów, a kto ich właściwie sprawdzi ile zebrali?

No i jeszcze...

3) ...zajrzałem oczywiście na editionsatlas.ch. Mają w ofercie jeden zegarek.
http://de.editionsatlas.c...collection.html
No cóż, to mi wygląda na znany i lubiany Shanghai Standard w wersji skeleton w szajsmetalowej kopercie. Do kupienia na każdym portalu aukcyjnym za parę groszy, chociaż Pan Stasiu na poznańskiej giełdzie staroci usiłował mi to wcisnąć jako oryginalnego szwajcara za jedyne 100 zł (potem poznaliśmy się bliżej i już takich głupot nie robi). :))

4) ...aha, i dopiero teraz zobaczyłem oczywistą oczywistość. Adres, kurna! Zamówienie przesyłamy do firmy Databroker S.A., znanego handlarza danymi osobowymi.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2013-01-19, 17:42, w całości zmieniany 3 razy
:
Mam już dokładnie takie same podejrzenia, że to jest zbieranie adresów pod akcję rozsysłania kolejnych "ofert specjalnych". Poza tym w TVP grają reklamę kolekcji polskich samochodów PRL deagostini. Ostatnio był reklamowany jakiś zegarek made in poland wzorowany na desce rozdzielczej samochodu PRL. Jest jakiś ruch w tym interesie prenumerowanych kolekcji wysyłkowych.
Ale projekt reedycyjny sam w sobie, gdyby miałby być zgody z papierem: mechanik, stalowa koperta, broszura informacyjna jest interesujący i przygotowany marketingowo całkiem całkiem.

edit: aha, no i przy okazji to wyrażam swoje niezadowolenie, że taki projekt jak Dywizjon 303 Gerlacha jest już niedostępny dla nowo zainteresowanych.

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2013-01-19, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Jakby dawali taką Omegę to mógłbym nawet i 3 godziny spędzić na oglądaniu garnków w Licheniu. :))

:
Blaz napisał/a:
Jakby dawali taką Omegę to mógłbym nawet i 3 godziny spędzić na oglądaniu garnków w Licheniu. :))

Nie mów hop, bo się zrzucimy w paru, kupimy taką omegę i sprawdzimy ( oczywiście nagrywając wszystko ). Plus podpłacimy prezentera żeby Cię na maxa wqr głupotami o garnkach ze stali z kosmicznych meterotytów i utwardzonego tytanu - zobaczymy cfaniaku czy wytrzmasz ;) :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-01-19, 18:59, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No przy tych meteorytach pewnie by wymiękł :złośliwiec: pifko

Blaz
[Usunięty]
:
Albo z drugiej strony: wystarczy, żeby prezenterem był Ibisz i wszystko podpiszę, żeby jak najszybciej stamtąd uciec. :))

A tak poważnie, to żal mi tych starszych ludzi tak nabieranych na te garnki, kołdry itp gufna. Wobec dzisiejszego świata są praktycznie bezbronni.

:
Mzeg napisał/a:
edit: aha, no i przy okazji to wyrażam swoje niezadowolenie, że taki projekt jak Dywizjon 303 Gerlacha jest już niedostępny dla nowo zainteresowanych.


Ja także wyrażam swoje oburzenie
Burzę się

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
http://www.youtube.com/watch?v=nQos7GxydgY

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Blaz napisał/a:
Albo z drugiej strony: wystarczy, żeby prezenterem był Ibisz i wszystko podpiszę, żeby jak najszybciej stamtąd uciec. :))

jak mawiał mój miszczunio "każdego da się złamać tylko trzeba znaleźć właściwe podejście" :)

[ Dodano: 2013-01-19, 19:09 ]
Blaz napisał/a:
A tak poważnie, to żal mi tych starszych ludzi tak nabieranych na te garnki, kołdry itp gufna. Wobec dzisiejszego świata są praktycznie bezbronni.

uważam że Państwio powinno wprowadzić mechanizmy obronne - skoro do wieku 13 lat nie można zwrzeć prawnie sutecznej umowy, to powinno się wprowadzić jakiś cenzus wiekowy - z drugiej strony do dyskusji czy będzie to 70 czy np. 85 lat.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-01-19, 19:11, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cytat:
A tak poważnie, to żal mi tych starszych ludzi tak nabieranych na te garnki, kołdry itp gufna. Wobec dzisiejszego świata są praktycznie bezbronni.

albo wibratory na gruponie:
http://www.groupon.pl/ofe...p-shop/16172062

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Jeszcze dwa szczególiki.

1)
Cytat:
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie jest konieczne do realizacji zamówienia

Uspokajający komunikat, ale jest haczyk: brakuje pól do zaznaczenia, czy zgadzamy się na przetwarzanie danych. Zamawiasz - zgadzasz się. Nie ma możliwości odmówienia.

2) Można zamówić tylko jedną sztukę, a jedyną możliwością zamówienia jest wysłanie pocztą formularza - i już wiadomo, że tu nie chodzi o sprzedaż czegokolwiek.

pozdrawiam
Narfas

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.