Tribute to .. czy podrupka ?
Odpowiedz do tematu

:
...chory jestem to nie dopatrzyłem...

: Re: Tribute to .. czy podrupka ?
Tomek napisał/a:

Obecnie są dostępne części do samodzielnego wykonania takiego moda (??). No właśnie. Czy to jest mod? Mój wewnętrzny burak ma pewne wątpliwości ..

Iść czy nie iść tą drogą?


IŚĆ! Tylko na SNZH, a nie SKX.

pozdrawiam
Narfas (świetne, chociaż nie lubię snowflejków)

:
Tak, SNZH jako baza.

Foch und Ch.
:
Sylwek to ma tego buraka w sobie dziwnego...
Iść, jak się podoba, czemu nie.
Toć sam stwierdzasz, cytuję mniej więcej :
" ważne, że się mnie podoba "
Moduj więc :)

maciek
[Usunięty]
: Re: Tribute to .. czy podrupka ?
Tomek napisał/a:
Jest na szczycie mojej wish listy, wzdycham, tęsknię, pożądam :głową w mur: .. To jeden z nielicznych zegarków, za który byłbym chyba gotów sprzedać wszystkie posiadane i zostać jednozegarkowcem :shock: ...

I od kilku tygodni biję się z myślami .. JakeB, kradziej Maxiowych pomysłów :wkurzony: , miał od jakiegoś czasu w swojej ofercie zegarek z cyklu "tribute to ... "

Obecnie są dostępne części do samodzielnego wykonania takiego moda (??). No właśnie. Czy to jest mod? Mój wewnętrzny burak ma pewne wątpliwości ..

Iść czy nie iść tą drogą?


Iść. Zajmę się wszystkim w zamian za, niech stracę, trzy Twoje zegarki. :))

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-10-11, 20:54, w całości zmieniany 2 razy
:
Chodzi mi o to, że ten mod to w zasadzie wierna kopia Tudora bez logo i jednego napisu na tarczy (Air Diver's zamiast 200m). I mam pewne opory ..

Wiem, wiem, z Rolexa czerpie wielu i nikogo to już nie razi .. Ale to nie jest Rolex, mimo, iż z tej samej stajni hmmm

maciek napisał/a:
Zajmę się wszystkim w zamian za, niech stracę, trzy Twoje zegarki. :))

Hiena facepalm

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-10-11, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
Chodzi mi o to, że ten mod to w zasadzie wierna kopia Tudora bez logo i jednego napisu na tarczy (Air Diver's zamiast 200m). I mam pewne opory ..


E tam wierna. Podejdź do tego inaczej. Podobna tylko tarcza, wskazówki i wkładka bezela. Reszta inna. I logo Dagaza, a nie tego Rolka dla ubogich. :))

pozdrawiam
Narfas

:
zawsze można spróbować, jak się uda- ok i odkładasz na Tudora, jak nie to bazarek na pewno ktoś weźmie.

:
Cezar napisał/a:
Sylwek to ma tego buraka w sobie dziwnego...

Ale ja nie ze względu na buraka.
1. mnie się nie podoba
2. mam FFF na tej samej bazie - mechanizm bez dokręcania to IMO porażka.

:
Santino napisał/a:
mechanizm bez dokręcania to IMO porażka

I bez stop sekundy....
Ach, gdzież ten powiew młodości, gdy gorsze rzeczy żyć nie przeszkadzały ;)

:
Santino napisał/a:

2. mam FFF na tej samej bazie - mechanizm bez dokręcania to IMO porażka.


Niekoniecznie. Mam... hmm.. kilka zegarków i prawdę mówiąc wisi mi, czy jest dokręcanie czy nie, bo zawsze jakieś 2 zapasowe czekają w rotomacie.
Jak dla mnie: ważniejsza w automatach jest stop-sekunda i ewentualnie rezerwa chodu, tylko że jakoś tak jest, że jak zegarek ma jedno i drugie, to i dokręcanie jest w pakiecie.
W sumie po co to całe dokręcanie? Jak stanie to pobujać parę razy i na rękę. Dla mnie już bardziej upierdliwy w seikowym 7s jest mało wydajny naciąg automatyczny. No i brzydki jest jak kupa po jagodach, ale japońce już tak mają (sprawdzić, czy nie Credor).

pozdrawiam
Narfas

:
No i ta świetna zmiana daty w seiko 7s....
Normalnie cudo :)

:
Cezar napisał/a:
No i ta świetna zmiana daty w seiko 7s....
Normalnie cudo :)


Tak właściwie co z nią jest nie tak?
Tak przy okazji o japońskich wołach roboczych: przy całej mojej sympatii do Orienta wolę przestawianie datownika w 7s niż np. w orientowym 469, bo jakby nie kombinowali to ten wystający dzyndzel który służy tylko zmianie dnia tygodnia wygląda absurdalnie.

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
co z nią jest nie tak?

Nic poza tym, że zaczyna się zmieniać ok 22 a kończy ok 02 nad ranem :)

:
Cezar napisał/a:
Narfas napisał/a:
co z nią jest nie tak?

Nic poza tym, że zaczyna się zmieniać ok 22 a kończy ok 02 nad ranem :)


Załóż inaczej wskazówki, jeśli te godziny Ci nie odpowiadają. ;)

pozdrawiam
Narfas

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.