G-Shock DW-8200 Frogman
Odpowiedz do tematu

:
Eeee... walnalem sie, widzialem dwa Mudmany z solarem i radiem - 9000 i 9010 - i tutaj nie wiedzialem czym sie roznia...

:
kubama napisał:
Zimny napisał:
kiedy ty kupujesz Stargate 'a??
Z tym to nie znasz dnai ani godziny. Obserwuje sobie co jakiś czas aukcje ale dotychczas nie miałem brania. Jest piękny w GB ale to w zasadzie NOS więc skończy się grubo. Olewam narazie :)
To także mój ulubiony G. Też na niego poluję :D

:
...ja mam tylko 5600E i na tym raczej zaprzestanę - ale gratuluję nabytka. Mam nadzieje, że pojawi się w Poznaniu ten okaz.

:
Chyba dojrzałem do G-Shocka... czas się rozejrzeć :)

:
Podoba mi się ten g :)

a przy okazji też zapytam znawców tematu

jak wyłączyć pikanie o północy (wiążące się zapewne ze zmianą daty) w moim mudmanie (najtańszy model G-9000)? przycisk mute mam cały czas mimo to pika - denerwujące jest to...a w instrukcji nie mogę nic znaleźć :(

Arek
[Usunięty]
:
screwdriver napisał:
Chyba dojrzałem do G-Shocka... czas się rozejrzeć :)
Jest jeden fajny w bazarku :wink:
TowRoupas napisał:
Podoba mi się ten g :) a przy okazji też zapytam znawców tematu jak wyłączyć pikanie o północy (wiążące się zapewne ze zmianą daty) w moim mudmanie (najtańszy model G-9000)? przycisk mute mam cały czas mimo to pika - denerwujące jest to...a w instrukcji nie mogę nic znaleźć :(
Ale on pika co godzinę, nie tylko o północy, tak?? Więc powiem Ci jak jest to u mnie w DW-9100, ustaw na alarm, potem przyciskiem "search" aż będzie opcja "signal", a potem "adjust" :roll: Nie wiem czy sensownie, poza tym to trochę inny moduł

:
Inny moduł ale sposób ten sam zaraz sparwdzę u siebie

Alarm tam masz SiG nizej 00 i tam używając przycisk Adjust odznaczasz wszystko

:
Hallou, a co z tymi rozicami miedzy GW-9000 i GW-9010?



Oba to Mudmany z solarem i radiem...

Blaz
[Usunięty]
:
Powiem tak: widziałem G-shocki Hotwaxa i go podziwiam. Jest w nich specjalistą. :wink: To jest piękne, że każdy z nas jest pasjonatem zegarkowym, ale też obsadza jakiś mały skrawek tego świata zegarkowego. I chwała za to! :D

:
Spinner napisał:
Hallou, a co z tymi rozicami miedzy GW-9000 i GW-9010?



Oba to Mudmany z solarem i radiem...


Oba mudmany z solarem i radiem , mają tylko inną facjatę inaczej poszedł dizajna w 9000 są kułeczka wskaźników a w 9010 brak kułeczek i inne kolory w komponowane w tarcze. Wybór jest miedzy jednym a drugim czysto kosmetyczny , co tam komu pod oko podchodzi

:
Rudolf, zabierasz do Twierdzy Poznań te swoje Żaby, muszę to w końcu zobaczyć

:
Hm, ale w 9010 mozna jednoczesnie widziec dzien tygodnia, miesiaca i miesiac...

:
tak można , aby zrobić to w 9000 trzeba wcisnąć przycisk, a za to widzisz do ktrej strefy radia należysz w danym momęcie :)

Słyszałem że u nas nie ma to żadnej różnicy i tak najbliżasza u germańców , a w innych państwach można sie nagle przełączyć na inną i pobrać aktualizacje czasu z innej anteny

Arek
[Usunięty]
:
Ale anten i tak jest tylko 6 na świecie

:
Arek czytałem że zachodzą na siebie niektóre :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.