Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ło takie coś dziś przyszło :


Tak sobie myślę, że dostęp do kompa będę miał jutro tak gdzieś od 10-11 to już pierwsza fala krytyki minie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:












:razz: :razz: :razz: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-17, 00:01, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, czy to jest to, o czym ja myślę, że to jest? :shock:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tak! I jak na zlocie ktoś odleci to się będzie mu przypinało i robiło foty :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, matkoboskodziewico :mrgreen:

:
ciniol napisał/a:
Tak!


A przez chwilę się jeszcze łudziłem, że to jakieś radzieckie odznaczenie militarne...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dobranoc Panom.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cinol coś ty kufa oczadział ?

:
Co się z tym robi?

:
Onegdaj:
- zalać woskiem i super kapsel do wyścigów ulicznych na torach kredowych
- do rzucania, kto bliżej ściany zgarnia całość stawki

Ciniol, gratulacje mój Ty Stowarzyszu :razz:

hrg.pl
:
Cytat:
Ło takie coś dziś przyszło :



Orginalna plakietka klubu vanessa :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=uf4U19TsBO8

:
ciniol, niech się nosi :wink:

:
...może do wózków sklepowych będzie pasował :roll:

:
Maxio napisał/a:
...może do wózków sklepowych będzie pasował :roll:


+1000 :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Oj tam, oj tam ... Wy się tu nabijacie a to chyba pierwszy gadżet kolegów, który doczekał się realizacji, mimo szumnych zapowiedzi, ile i czego to nie będzie ..

:
w klape wpinaj i dumnie przyj do przodu, na boki roztracajac zaplutych karlow chinskiej reakcji :idea: :!:

beceen | ***** ***
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.