Foka in progress
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Uffff, faktycznie, foczka nie jest stell ;)

:
Na foce chyba nawet steel nie ma hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michal, my mamy wszystkiego tyle, że można by wyposaży dywizję :D

A co do opóźnień z Otago - to nie będzie ich. I tak wskazówki do grafitowego nowe będą dopiero w 44. tygodniu, więc u nas - w listopadzie. A caly przyszly tydzien zejdzie nam na Foki. Nowe dekle są już zamówione, i nie sądzę żeby to zajęło więcej niż 2 tygodnie.

A co do zmian - to rozumujemy dokładnie taką ścieżką co Wołowina mówi. To, że koncerniak wypuszcza chałę, albo wciska się kit ludziom jak to na tarczy jest 200, a na deklu 300, "bo to zamiar twórczy był" nie zwalnia poważnego producenta do brania odpowiedzialności za to, co się robi. Zresztą, koszty tego, mówiąc uczciwie, są niewielkie. Stare dekle wylądują u producenta,który użyje ich przy kolejnym modelu koperty. Jedyna różnica więc jest taka, że zapłacimy teraz zamiast za 3 miesiące, i dwa razy za grawerowanie. Realnie, to to jest suma "straty" ;-)
Najbardziej bolesnym elementem jest czas, bo tak Otago byłoby w ofercie w 44.tygodniu, a tak będzie 46-47.
Ale nie myli si ten, który niczego nie robi. A my robimy, może trochę za dużo ;-)

:
Cezar napisał/a:
foczka nie jest stell


A co powiecie na:

Stainless Seal :!:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf napisał/a:

A co powiecie na:

Stainless Seal :!:


+1 Dobre :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
I czekamy teraz na pierwsze, pionierskie, że tak powiem zdjęcia Foki w nowych kopertach w wykonaniu Svedosa cool

:
Svedos przynajmniej potrafi robić zdjęcia. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Svedos robi bardzo dobre zdjęcia! (i teraz właśnie moja Foka pójdzie na warsztat jako jedna z pierwszych hmmm :)) )

Ostatnio zmieniony przez winter 2012-10-18, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
:
winter, daj spokój...
Sylwek ma zobowiązania jeszcze sprzed wakacji cool

:
Cóż spróbować zawsze można... Może coś pomyli, o czymś zapomni :P

:
Z tym splantowaniem i powtórnym użyciem to jest bardzo dobry pomysł!
Nie wiedziałem też, że dekle akurat wam tak szybko robią. 2 tygodnie - toż to błysk!

Skate or die!
:
A czy może być opcja, że do Otago jak ktoś chce to może DOKUPIĆ ( nie Michale G. nie za darmo :P ;) ) dekiel z błędem? Ja nawet chciałbym mieć takie zestawy dokumentujące trud tworzenia.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
chiniol, mnie po głowie snuła się podobna koncepcja bo jakoś nie razi mnie tak strasznie to STELL. Myślałem tylko raczej o małym rabacie dla nabywców z "wadliwą" kopertą.

:
Tyle że ja chciałbym dwa dekle - jeden poprawny i drugi fejk. Poprawny na zegarze a fejk w pudełeczku jako dodatkowe wyposażenie - takie ze "smaczkiem".

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Łukaszu,
Jasne, że podobnie jak w przypadku PZL-ki, piszę się na wspólny odbiór/podziwianie FOKI przy kufelku (a w moim przypadku szklaneczce koli). W razie potrzeby, tak jak poprzednio, służę transportem.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.