Foka in progress
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Miałem kiedyś taki jeden zegarek z bazaru w Tunezji. Miał napisane Staomless steel :)) :D
I jeszcze Sapphre glass. cool

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2012-10-17, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Ale jaja!

Skate or die!
:
O q....a :facepalm:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Oj tam, następny z lupą....
Teraz jeszcze bardziej oryginalne będą nasze foczki i otaga :P

:
podejdźcie do tego jak do serii banknotów lub znaczków z fejkiem - podnieisie wartość i stopę zwrotu zainwestowanej gotówki ;) :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Taaaa, zwlaszcza po tym jak polewamy ze wszystkich takich kwiatków w parnisach i tao.
:shock:

Skate or die!
:
Widze fazka trzyma :D Tak poważnie to jest fejk ale poczekajmy co na to gerlachy.
Jedyna załamka to taka, że jutro pewnie kiziamizia będzie triumfować. :(

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-17, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Woytec60
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:
podejdźcie do tego jak do serii banknotów lub znaczków z fejkiem - podnieisie wartość i stopę zwrotu zainwestowanej gotówki ;) :)


Dokładnie.
Nabywcy Foki mają limitkę to i otagowcy będą mieli swój smaczek :złośliwiec:

:
a żeby życie miało smaczek, raz poprawnie, raz fejkiaczek :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Fazi napisał/a:
Rejestruj się, rejestruj - bez obaw - zobaczysz :idea: :idea: (a o podmianie przedmiotów/przesyłek było gdzieś na Forum, ale to raczej wypadek przy pracy...).

Też tak myślę ;) Teraz staram się wysyłać paczki z etykietą. Pomyłka dotyczyła paczki nadanej bez etykiety (wprost z paczkomatu) Widocznie ktoś w sortowni pomylił się naklejając etykiety.

:
chiniol napisał/a:
Jedyna załamka to taka, że jutro pewnie kiziamizia będzie triumfować.


chill out cool to zdjęcia z procesu powstawiania zegarka
Przecież te zegarki jeszcze nie trafiły na rynek - nikt nie zapłacił za Otago z literówką na deklu. W przeciwieństwie do różnych Tao i Parnisów, które pomimo takich kwiatków są sprzedawane.
Gerlachy albo już zareklamowały to u producenta, albo ani chybi to zrobią. Chyba nikt nie sądzi, że tak to pójdzie do ludzi :D

Segoy
Woytec60
[Usunięty]
:
Może ktoś by usiadł i poprzebijał to pierwsze L na E? W końcu to tylko dwie kreseczki w poziomie :złośliwiec:
Proponuję poszukać w fachowca w branży motoryzacyjnej, oni tam nie takie numery robili ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-10-17, 23:29, w całości zmieniany 1 raz
:
kufa troche to niedobrze hmmm
Ale jak wspomnial Segoy mysle ze Gerlachy sprostuja szybciutko ;) [/i]

Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
Nie wiem jakie projekty chłopaki z Gerlacha wysłali do wykonawcy ale zwróćcie uwagę, że w temacie Otago w świątyni komercji na pierwszej stronie są projekty zegarków. I niestety po ich powiększeniu widać: STAINLESS STELL :roll: . Co nie zmienia faktu, że Otago podoba mi się bardziej niz Foka :)

:
Łocurwa ale ktoś dał ciała :facepalm: ......ops :oops: znaczy się my daliśmy :shock: i co teraz będzie :/ ani chybi trzeba będzie rylcem ryć te dwie brakujące kreski :D

A tak na poważnie to błąd który się wkradł w pisowni umknął nam wszystkim, w tej chwili sprawdzamy jak szybko można to "naprawić"

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-10-18, 08:44, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.