Co za 200zł
Odpowiedz do tematu

:
Pager napisał/a:

A jak ona mi kase odda, będzie u mnie na PayPal i zegarek przyjdzie to ona się o tym dowie? :twisted:

Oczywiscie,ze sie nie dowie.Ale sprzedawca robi Ci w ten sposob przysluge,oddajac kase za zegarek ktory moze nie dojsc.Normalnym jest,zeby zaplacic jak przyjdzie.
To tak jak wrzucanie w restauracji wlosa do zupy i proszenie o zwrot pieniedzy - tak sie po prostu nie robi ;)

Segoy napisał/a:
XLesio, czy Maryna to zegarek dla nastolatka? Nie wiem... W ogóle o tym nie pomyślałem. Z resztą teraz nastolatkowie tak wyglądają, że nie wiem ;-)

W sumie co za różnica czy nastolatek ma na łapie zegarek inspirowany Omegą PO (czyli Alphę) czy Pamem (czyli Marynę)?

Ja sie jeszcze kwalifikuje jako nastolatek - mam 20cm w nadgarstku,Big Pilot nie wyglada u mnie na specjalnie wielkiego ;)

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-05-23, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
17,5cm w nadgarstku, 185cm wzrostu, 72kg wagi :roll:

EDIT:
Cytat:
Oczywiscie,ze sie nie dowie.Ale sprzedawca robi Ci w ten sposob przysluge,oddajac kase za zegarek ktory moze nie dojsc.Normalnym jest,zeby zaplacic jak przyjdzie.
To tak jak wrzucanie w restauracji wlosa do zupy i proszenie o zwrot pieniedzy - tak sie po prostu nie robi


Głupio mi teraz :roll:

Ostatnio zmieniony przez Pager 2011-05-23, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
XLesio
[Usunięty]
:
No dobra... Przestaję się dziwić. W sumie sam mam 198cm... :P

:
Janek napisał/a:
Pager napisał/a:

A jak ona mi kase odda, będzie u mnie na PayPal i zegarek przyjdzie to ona się o tym dowie? :twisted:

Oczywiscie,ze sie nie dowie.Ale sprzedawca robi Ci w ten sposob przysluge,oddajac kase za zegarek ktory moze nie dojsc.Normalnym jest,zeby zaplacic jak przyjdzie.

Dowie się, przesyłka jest rejestrowana .. Złoży reklamację na poczcie, pewnie składa je hurtem, bo trochę tych zegarków jednak nie dochodzi.

:
Tomek napisał/a:
Janek napisał/a:
Pager napisał/a:

A jak ona mi kase odda, będzie u mnie na PayPal i zegarek przyjdzie to ona się o tym dowie? :twisted:

Oczywiscie,ze sie nie dowie.Ale sprzedawca robi Ci w ten sposob przysluge,oddajac kase za zegarek ktory moze nie dojsc.Normalnym jest,zeby zaplacic jak przyjdzie.

Dowie się, przesyłka jest rejestrowana .. Złoży reklamację na poczcie, pewnie składa je hurtem, bo trochę tych zegarków jednak nie dochodzi.

go-lala-go nie wysyla poleconymi,to zwykle,najtansze listy.Mialem tak samo i wplacilem pieniadze jak przyszedl,ale rownie dobrze moglbym nie wplacac.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ja barłęm u wenpingowej8

:
Janek napisał/a:
go-lala-go nie wysyla poleconymi,to zwykle,najtansze listy.Mialem tak samo i wplacilem pieniadze jak przyszedl,ale rownie dobrze moglbym nie wplacac.


Może mu się przestało kalkulować, bo więcej wydał na zwroty niż miałby zapłacić za polecony. Zamawiałem tydzień, dwa temu - dostałem normalnie numer trackingu :wink:

Pager - nie żebym się czepiał, ale wenpingowa nie ma w ofercie mqdżeji, swój brałeś od wenqiang8 - wiem, że brzmią podobnie :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Segoy napisał/a:
XLesio, czy Maryna to zegarek dla nastolatka? Nie wiem... W ogóle o tym nie pomyślałem. Z resztą teraz nastolatkowie tak wyglądają, że nie wiem ;-)

W sumie co za różnica czy nastolatek ma na łapie zegarek inspirowany Omegą PO (czyli Alphę) czy Pamem (czyli Marynę)?


A mnie się wydaje, ze nastolatki to z zasady zegarków nie noszą...a jesli juz to jakies kolorowe, elektroniczne plastiki...przynajmniej ja sobie nie przypominam, zebym ostatnio widział kogoś w wieku >18 z czyms godnym uwagi na ręce....

Czino
[Usunięty]
:
Machu
Wypraszam sobie takie uwagi! :evil: :evil: :evil: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Czino 2011-05-23, 23:50, w całości zmieniany 2 razy
:
Na dżi się moda zrobiła im bardziej kolorowe tym lepiej - przynajmniej w stolicy się tego dużo widzi ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Machu napisał/a:
Segoy napisał/a:
XLesio, czy Maryna to zegarek dla nastolatka? Nie wiem... W ogóle o tym nie pomyślałem. Z resztą teraz nastolatkowie tak wyglądają, że nie wiem ;-)

W sumie co za różnica czy nastolatek ma na łapie zegarek inspirowany Omegą PO (czyli Alphę) czy Pamem (czyli Marynę)?


A mnie się wydaje, ze nastolatki to z zasady zegarków nie noszą...a jesli juz to jakies kolorowe, elektroniczne plastiki...przynajmniej ja sobie nie przypominam, zebym ostatnio widział kogoś w wieku >18 z czyms godnym uwagi na ręce....

Czesc,
18 lat mam od marca.Zegarkow mam kilkadziesiat w duzym przedziale cenowym,z tego co najmniej kilkanascie nosze : )
Dzieki

Jest u nas Szymek (18 w tym roku), ktory ma pokazna kolekcje zegarkow, jest Czino (rowniez prawie 18), ktorego kolekcja caly czas sie powieksza, jest Stig (16),jest Pager (15).Coraz wiecej osob z mojego kregu znajomych, pod moim wplywem lub nie kupuje sobie zegarki ciut drozsze,a jednak lepsze.Zalezy od zainteresowan.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-05-24, 01:21, w całości zmieniany 3 razy
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Wyjątki potwierdzają regułę....albo ja jakiś niewydarzonych ludzi widuje :twisted:

:
Moi znajomi jak opowiadam im o róznych zegarkach patrzą na mnie jak na głupiego.
"Po co Ci tyle zegarków" - mówią "Przepiłbym" "Nie wystarczy Ci jeden?"
Jak coś noszą to tylko kwarce i albo Perfecty albo Casio.

:
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie
Młodzież jest odbiciem obecnego społeczeństwa - czy wsród dorosłych odsetek mających jako taką świadomość zegarkową jest naprawdę tak radykalnie większy?

Moim zdaniem niekoniecznie. Owszem, wieksza część nosi zegarki, część nawet drogie, ale obawiam się, że często jest to efekt mody, snobizmu, etc, a nie świadomości.

:
Wszyscy których pytałęm mówią - czarny - nie znaja sie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.