Pomoc w wyborze dalekowschodniego sprzedawcy
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki za porady, z tego co widzę to śmiało można zanabywać Parnisa od Wenpinga jak i od Manbushijie :roll:
Teraz pozostaje tylko zdecydować się jakiego wziąść z czarną czy z szarą tarczą :sad:

Ostatnio zmieniony przez Mairo 2011-04-01, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Odpowiedź na to pytanie jest prosta.
Oba.
:twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Odpowiedź na to pytanie jest prosta.
Oba.
:twisted:

Po dwa z kazdego,zawsze sie przydadza :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: e tam najlepiej po jednym albo lepiej po dwa z całej kolekcji :shock: jakbym trafił szósteczkę w totka to na bank bym tak zrobił, a potem je rozdał niedowiarkom :twisted:

:
Ostatnio mam sporo problemów z Manbushije. Myli paczki, podaje złe tracking numbers itp. Póki co z niego rezygnuję. Testuję Dajiwatch.

Segoy
Darecki
[Usunięty]
:
Mairo a ofertę Tao International przeglądałeś :?:

:
Darecki,
ten pilot z sekundą na 6 nie jest taki zły ale po kiego grzyba napisali tam GERMANY :evil:
Przeca żaden z niego germaniec :cool:

:
A wręcz naprzeciwko :P :)

Poszukaj na forum, było ćwiczone. Na części mogą tak pisać, bo są projektowane w Niemczech. Upraszczając.

:
Mairo, tylko raz jeden jedyny kupowałem zegarek STAMTĄD :wink: Stanąłem przed takim samym wyborem, jak Ty - wybrałem Wenpinga i z czystym sumieniem mogę go zarekomendować!

Darecki
[Usunięty]
:
Nie, ja po prostu poleciłem zegarki Tao bo uważam, że jakość wykonania i inne aspekty wizualno - higieniczne przewyższają Parnisy i inne Maryny :wink:

:
Jak widać człowiek uczy się całe życie a i tak umiera głupi :mrgreen: :mrgreen: No ale fakt pozostaje faktem że są one China made a nie German made :cry: Widzę że trzeba będzie co miesiąc kupić jednego przedstawiciela z każdej zółtej manufaktury :grin:

:
Mairo co najmniej :mrgreen: A jeszcze Alphy masz, Pekiny, Shanghaie, Segulle itd. :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Koledzy dzięki wielkie za pomoc :smile:
Właśnie zamówiłem pierwszego Parnisa u Wenpinga, padło na szarego big pilota z centralna sekundą :mrgreen: Teraz pozostaje tylko czekać :cry:

Mirek

:
Mairo napisał/a:
Koledzy dzięki wielkie za pomoc :smile:
Właśnie zamówiłem pierwszego Parnisa u Wenpinga, padło na szarego big pilota z centralna sekundą :mrgreen: Teraz pozostaje tylko czekać :cry:

Mirek

Graty to dobry wybór :)

:
Kurcze, zegar zamówiony 5 kwietnia i do dnia dzisieszego jeszcze nie dotarł :evil: z trackingu wynika że 17 opuścił HK - czy z waszego doswiadczenia w zakupach wynika że przesyłka trafiła do naszego UC?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.