Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
jest jeden banan http://allegro.pl/zegarek...5898518123.html

Ostatnio zmieniony przez buran 2016-01-10, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ano jest. Tyle, że mocno zmęczony (tarcza szczególnie), a cena musi podskoczyć, skoro już ktoś licytuje.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
od lat szukam takiej koperty.może ktoś,coś?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Hrabia, bardzo fajny Elgin i do tego w mojej ulubionej kopercie-kostce.
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
hrabia napisał/a:
Ano jest. Tyle, że mocno zmęczony (tarcza szczególnie), (...)


Dla mnie jedyny powód do zbierania kurwexów leżałby w umieszczaniu ich otwartych, pod szkłem, werkami do góry. Ale na szczęście podobają mi się tylko niektóre - chyba najbardziej Alpina.

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
@jimmy pifko

@Jacek
nie miałem czegoś takiego na ręku, ale pewnie się dobrze nosi... a i z wyglądu mi się te wygięte koperty podobają.... ale jak mówię, za mało tego na rynku, żeby sensowny stan w sensownej cenie ustrzelić.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
nie miałem czegoś takiego na ręku, ale pewnie się dobrze nosi...


Niestety także nie miałem ... z chęcią bym sprawdził i ponosił :))
... na ten przykład takiego o ...



... niestety ... tanio nie jest ... szczególnie te z pierwszych lat, jeszcze przedwojenne ... zabijają.

zdjęcie z WUS

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2016-01-10, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
...ten Gru... piękność :)

:
hrabia napisał/a:

nie miałem czegoś takiego na ręku, ale pewnie się dobrze nosi... a i z wyglądu mi się te wygięte koperty podobają.... ale jak mówię, za mało tego na rynku, żeby sensowny stan w sensownej cenie ustrzelić.


Mi się podobają ich wygięte mechanizmy.
A mało ich, bo Curvexy były drogie, nawet te "lipne" z mechanizmem zwykłej damki.

BTW jakiś czas temu pewna szwancarska pańcia od wysokiej horlożerii (nie chce mi się szukać) zrobiła kurweksa i była z tego dumna jak paw po fondue :)
No, trza oddac sprawiedliwość, jej kurwex był naprawdę wygięty, a nie "schodkowy", jak Grueny i Alpiny.

Gurex.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Wygięte mechanizmy też bym pooglądał, ale koperta mnie bardziej w tym interesi. Chyba. Ten od Woja z fotki, musi leżeć świetnie. Ale tarcza chyba troszku spaprana została. Albo już słabo widzę.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Uparł sie to sobie kupił samolocik :facepalm: a przed chwila odebraliśmy nówkę seiko, przeleżał troche w sklepie

diver
[Usunięty]
:
Klaudia napisał/a:
Uparł sie to sobie kupił samolocik :facepalm: a przed chwila odebraliśmy nówkę seiko, przeleżał troche w sklepie Obrazek


Klaudia, gdyby nie ten krzykliwy pseudozłoty bezel powiedziałbym że piękny, choć bakteria,
i tak się zastanawiam: zegarek nie vintage, nadgar młody, chyba nie to miejsce :?:
P.S. mam nadzieje iż ze szkiełkiem sobie poradziłaś ;)

Maras68
[Usunięty]
:
Klaudia zrobiła do nas wrzutkę tej nówki bo nas lubi :))
....a Tamtych :złośliwiec: z głównego nurtu nie zna ;)

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Klaudia zrobiła do nas wrzutkę tej nówki bo nas lubi :))
....a Tamtych :złośliwiec: z głównego nurtu nie zna ;)


wiem i rozumim dlatego ja jej podbijam, sam bym taką bakteryjkę kupił tylko z bezlem
w kolorze zegarka, no czarny lub granat (piszę o moim guście- lubię stonowane dla orłów ...)

:
Ejj a gdzie wrzucić ponad 20letni zegarek?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.