Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
pifko
Narfas napisał/a:
a niektórym ekspertom autentycznie zazdroszczę pewności przy wydawaniu werdyktów.


... bo ekspert ma mus taki ... że musi ... wiedzieć ;) cool

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2015-02-14, 20:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
hrabia napisał/a:
Dalej? Szpindlak. A potem naręczne z lat 20-40 i '70. ;)
Chyba.


Hrabia masz naprawdę fajne zegary, weź coś tam pokazuj w vintage nadgarstkowych bo się co niektórzy buntują i narzekają na nudę, sami zaś nie działając w ogóle :foch:
Innych też prosiemy o większe zaangażownie i zamiast siedzieć na pięciu forumach, mogliby się tutaj znacznie udzielać :złośliwiec:

Panie, ja nie dość, że nie umiem zdjęć robić, to mam w domu ciemno jak w d., światła mocnego palić nie mogę, więc zdjęcia fatalne wychodzą i nie ma czego wrzucać ;]
Dziś spróbuję Walthama obcykać, pod lampą od akwarium ;)

[ Dodano: 2015-02-20, 15:24 ]
Cylinder taki przyszedł. Chyba dość późny. Ta Oisa to nie wiem co to za werk jest, na cylindrach zupełnie się nie wyznaję. Nawet nie wiem, czy nie ich własny... Ale mikrolisk tez o onej milczy... Zabawne, że ten trup sobie chyba całkiem nieźle chodzi.


[ Dodano: 2015-02-20, 15:35 ]
-4

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Bardzo klimatyczny ... i te uszy ciekawe. pifko
... a mechanizm, to teraz tylko Narfas w swoich magicznych papierach może znaleźć ;)

:
Uszy to jakiś sadysta pogiął ;) . Twarde są jak cholera, nie wiem czym on to szarpał ;)

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2015-02-20, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Druciane uszy potrafią się tak powyginać wskutek wieloletniego używania. Wystarczy ciasny pasek i parę lat na nadgarstku.
Tak swoją drogą to chyba bardzo późny cylinder, może i z lat '40. To w środku wygląda mi na Bettlacha (EB), ale nie będę się upierał.
Brakuje tu Kairosa jak cholera, no nie?

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
Brakuje tu Kairosa jak cholera, no nie?

I jeszcze kilku ... oby Jacek nie był chory, coś o pogotowiu mi się obiło ... mam nadzieję, że wróci.

... a werk jakiś blaszany ... w pierwszej chwili myślałem, że kołek ... a późny cylinder to też ciekawostka.

:
Gratuluję nabytków pifko
Kostka świetna pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
To z uszami się nie spodziewałem, że mogą tak same z siebie. Dzięki za uświadomienie. Probowałem to odginać, ale koperta jest cienka, więc zrezygnowałem, w obawie o nią.
Werk to na pewno cylinder, też mi się wydaje - ze względu na ogólną urodę - że bardzo późny.
Fachowca od takich sprzętów rzeczywiście brakuje, brakuje... Przed zakupem nic nie znalazlem, poza jednym identycznym na WUS, zdaje się.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
fajny dziadek kosteczka pifko

:
u mnie zajedwabista Ruhla

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Maras, pifko
A Ruhla przyjemna. Szlachetnie się zestarzała, że tak to ujmę. Dołożyć sekundnik i będzie gites. To jest porządna kamieniówka, prawda?

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
tak,rzadka wersja.tu reszta ferajny

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
Buran - szacun :!: ładny zestaw starczy pifko

:
Maras68 napisał/a:
Buran - szacun :!: ładny zestaw starczy pifko


ale co starczy ? :D nie chcesz żeby kolega dalej nabywał :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
starczy od ruchawego starca pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.