Uszkodzony ST 25
Odpowiedz do tematu

:
pmwas, fakt nadajemy na różnych falach, ja o faktach Ty o mitach...ja o ETA napisałem że jej producent dysponuje w Warszawie rozbudownym serwisem a Ty że uwas murzynów biją
. :D

:
Svedos napisał/a:
... bo wszak ETY się nie psują. A wypowiedzi użytkowników na forach ile to musieli czekać na naprawę jakiegoś zegarka i jak daleko dobiegało to od obowiązujących w tym zakresie przepisów to są wyssane z palca wierutne kłamstwa.


Rzekłeś.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
kaido2 napisał/a:
Chłopaki, ale ten gówniany ST25 to już powinniście dawno wycofać z projektów, no nie da się czytać tego tematu.


Postanowilismy tak zrobić jak tylko zmarnujemy wszystkie pieniądze hmmm i ni wuja nie idzie :wkurzony:
To całe szemrane towarzystwo - kupuje. Na złość. Używa. Błeee! I płaci za nie w zależności od kursu czasami więcej niż za Seiko Alpinistę :głową w mur: Powinni tego im zabronić i im za to jeszcze dać karnego parnisa ... znaczy penisa ...

:
Nie wiem, jak jest w języku Suahili dobranoc, ale wg translatora google usiku mwema

Zatem usiku mwema wszystkim i do usłyszenia jutro.
Wciąż jednak twierdzę, że Parnis jest kukatisha i zdania nie zmienię.

jeśli coś przekręciłem, pretensje do wujka Google.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Nalał bym sobie łychy ale nadal biorę leki , wiec pozostanę trzeźwy .
Stan beznadziejny to nie u Parnisa :D
Te zegarki mają się dobrze , nie ważne co napisze zwykły hejter .

:
ALAMO napisał/a:
Jacek. napisał/a:
I to z uporem godnym lepszej sprawy.


W sumie to bym się też napił hmmm ale kurka jutro 7:00 szkoła. Haram.


A co za przeszkoda? Może znienacka zalśni w tobie "nieoszlifowany diament"? :D

Cytat:
Ale ku sprawiedliwości, to ja już dzisiaj w południe tłumaczyłem Sylwestrowi żeby sobie dał spokój z jakimkolwiek "tłumaczeniem" - ponieważ doświadczenie dyskusji z trollem uczy. Ja z nimi gadałem 20 lat, jak mi jeszcze nie było szkoda życia. I zapamiętałem jedno : nie jest ważne czy ci ukradli rower, czy ty ukradłeś rower, grunt że byłeś zamieszany w sprawę roweru. Z trolla można mieć tylko bekę. Amen.


Pur mua to coś tak, jakbym usiłował śmiać się z "Misia"...



G.

[ Dodano: 2016-04-07, 22:06 ]
---

PS: chociaż z tą szkołą to może lepiej nie - tylko kfachu narobisz :))

"We offer best solutions in search of a problem"
:
ALAMO napisał/a:
kaido2 napisał/a:
Chłopaki, ale ten gówniany ST25 to już powinniście dawno wycofać z projektów, no nie da się czytać tego tematu.


Postanowilismy tak zrobić jak tylko zmarnujemy wszystkie pieniądze hmmm i ni wuja nie idzie :wkurzony:
To całe szemrane towarzystwo - kupuje. Na złość. Używa. Błeee! I płaci za nie w zależności od kursu czasami więcej niż za Seiko Alpinistę :głową w mur: Powinni tego im zabronić i im za to jeszcze dać karnego parnisa ... znaczy penisa ...


Bo jak ładnie opiszesz, zapakujesz, słitfocia w wannie z kaczką - wiesz lud kupuje oczami :D

I na pięniądze jest sposób, jako dobry chcrześcijaninnn. Toruń ponoć nie daleko ;)

Rudolf napisał/a:
Nalał bym sobie łychy ale nadal biorę leki , wiec pozostanę trzeźwy .
Stan beznadziejny to nie u Parnisa :D
Te zegarki mają się dobrze , nie ważne co napisze zwykły hejter .


Ja się skromnie odkwaszam, bo rycerze nie śpią, a dziś poszedł fajny strzał. ;) Yeahhhh!

Pozdro!!!
:
Jacek. napisał/a:
PS: chociaż z tą szkołą to może lepiej nie - tylko kfachu narobisz :))


Szkoła na szczęście dziecięcia, ale to nie zmienia faktu że 6:30 ma być całe tałatajstwo gotowe : nakarmione, poddane oblucji, ubrane, odśmierdzone zębowo (włączając szofera), spakowane, wyposażone w kapciuszki na zmianę, kredki woskowe, kolorowankę, nożyczki oraz wuj-wie-co-jeszce.
To nie wybacza słabości ...
:D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2016-04-07, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Sport, to sport, nie ma wybacz.

Pozdro!!!
:
... to może ja lepiej rozchodzę ... hmmm
:D pifko

:
O żużwa.
Minęło conieco od szkolnych czasów Szczurnego, ale jeszcze pamiętam te pierwsze "zielone szkoły" itp :D

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Svedos napisał/a:

...gorsze materiały to można sobie stosować w przydomowej kuźni
plask

Jak wezmem zaraz czasnem :wkurzony:

:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, Sorki Seba chodziło mi raczej o stan świadomości niż o Twój warsztat. :))

:
Panie Prezydencie, czy to prawda ze wszystkich podsłuchujecie jak mi mówi mój ojciec?
To nie jest twój ojciec.
:))

:
I biednej Eci się znów dostało.
.
.
.
.
No nie chcę wklejać tych fotek, muszę?
Fakt szwajcarzy w przeciwieństwie do czerwonych bawią się w klasy wykonania i w tych lepsiejszych nie ma takich bubli materiałowych.

A teraz Parnis, mój ulubiony..
Będzie grzane...., no bo bubel, chyba?

W każdym bądź razie kilka miałem na stole, były też takie z ST25, jednego nawet musiałem rozebrać do ) bo się śrubku wpadło podczas użytkowania, skubana wpadła pod koło sekundy.

I ło mamma mia.

Wszystkie ST25 to jedna linia. Dobra napiszę z dużej litery.



One są wszystkie takie same, nie ma lepszych, ani gorszych materiałów, takie same jak w komuniźmie ma być, dla wszystkich

A psują się tak samo, czy to Parniak, czy to Gerlach, uszkodzenia mechanizmów są te same, niezależnie od firmy która go sobie założyła, ale jednostkowe na x setek sztuk.


P.S.

Teraz sobie przypomniałem. Miałem 2 sztuki takich co miały no wiecie te słoneczkowe co pisaliście.
To Wy mi je przysłaliście , wiecie którzy Wy :) Nieznacznie się różnią nawet półmostkiem przekładni chodu, ale to nadal są tylko pierwsze ST25, no chyba , że specjalnie zamienialiście pudełka? :))

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.