ŻUBR - Forumowiec 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No to umieśćmy tam Omegę, ale może i Alfę. Będzie wtedy i koszernie i kłalitnie.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
Lume
[Usunięty]
:
emster napisał/a:
Lume, a próbowałeś wyrysować tego watcha z "wklęsłym" kolorem łączącym obie tarczki, tak by tworzył jedną spójną linię z wypukłością tychże tarcz.


Tarczki właściwie nie muszą być wypukłe, efekt 3D i tak można uzyskać.

Coś bardziej stonowanego:



:
Lume, - fajne to -tylko paseczek bordo i biorę cool

:
Słoniu napisał/a:
paseczek bordo i biorę


W taki projekt to ja też wchodzę!!!!

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-01-13, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
nono
Bordo zdecydowanie mi najbardziej pasuje jako kolor tarczy. To ma być byk! :wkurzony:

:
Podoba mi się :popcorn:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Santino napisał/a:
jakby tam znaczek Omegi był, to by wszyscy pytali, gdzie pierwszą ratę wpłacać...


Bez przesady - projekt ma potencjał, ale trochę dopracowania mu jednak brakuje. ;)

[ Dodano: 2013-01-13, 16:03 ]
Lume napisał/a:
Coś bardziej stonowanego:


Noooosiłbym!!


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Lume, świetne masz te projekty :shock:

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Iks napisał/a:
trochę dopracowania mu jednak brakuje.

No pewnie!

:
Odnośnie projektu Damiana.
Koperta 10/10. Jeśli uda się osiągnąć te szlify i ranty w realu, to będzie miazga.
Koronka w porządku. Pasuje charakterem do kształtu koperty.
Wskazówki - po zastanowieniu - mogą być. Wydaje mi się, że pod tym kątem, pod jakim został zaprezentowany render wydają się tłuste, ale one się radykalnie zwężają i to ma być oryginalna cecha osobnicza tego "żubryka" ;-) Z drugiej strony jednak, wielu kostkom chrono jakie widziałem, dobrze służyły wskazówki skromne, delikatne, chude. Temat do wyspamowania.
Węże na tarczy. W pierwszej chwili, gdy zobaczyęm render, nie zauważyłem wcale, że tarcza jest okrągła! Miałem wrażenie, że patrzę na prostokątną tarczę. Sądzę, że to właśnie dzięki temu dodatkowemu wężowi. Czyli powinien zostać. To kolejna oryginalna cecha naszego "żubryka" :-)
Okazuje się, że odwrócone indeksy pasują bardzo, a ponieważ nasz forumowiec ma być bardziej najszy niż inne forumowce, to niech będą odwrócone ;-)
Podziałki sekundowej wokół tarczy IMO nie trzeba. Jedyną zmianą, jaką bym zaaplikował, to budyniowe subtarczki, rozumiane jednak jako wypełnione kolorem budyniu totalizatory (a nie tylko obwódki w kolorze budyniu). Ale wtedy węże i wskazówki także powinny być budyniowe? Dla nieprzekonanych do bordowej tarczy to dodatkowy argument - mniej bordo w bordo ;-) No i mając w pamięci to, że nie możemy szaleć z trówymiarowością, taki byduniowy akcent w postaci innego koloru subtarczek byłby jakimś ożywieniem.
Odnośnie wymiarów, kostka faktycznie nie powinna być za duża. Rozmiary Kemmnera Tonneau są optymalne, a on ma chyba 38mm. W sumie jestem spokojny o wybór Gerlachów, tylko chętnie bym go poznał :-)
Zauważyłem, że po prawej stronie tarczy znalazł się napis "CW 2013". Nie ukrywam, że mnie się to akurat podoba :złośliwiec: :-D Hendrix, to jest właśnie taka jakby data napisana na tarczy na stałe ;-)

:
torsen napisał/a:
Rozmiary Kemmnera Tonneau są optymalne


Mały jest :złośliwiec: Seiko jest optymalne :złośliwiec:






YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
torsen napisał/a:
budyniowe subtarczki, rozumiane jednak jako wypełnione kolorem budyniu totalizatory (a nie tylko obwódki w kolorze budyniu). Ale wtedy węże i wskazówki także powinny być budyniowe


Jeśli zarówno wypełnienie totalizatorów jak i wskazówki będą budyniowe to będę one niewidoczne.

[ Dodano: 2013-01-13, 16:44 ]
Iks napisał/a:
Seiko jest optymalne


Nie, za duży L2L, 2 mm mniej i będzie wypas.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:

Nie, za duży L2L, 2 mm mniej i będzie wypas.


Ludzie trzeba jeść miąsko, żeby nie mieć witek jak zapałki :D :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iksu, jem na potęgę - wszystko rośnie, oprócz witek :-(

:
To zostaje zestaw ćwiczeń na przedramię cool A btw rozmiaru - takiego mam na łapie właśnie



niby 38 bez koronek i 45 L2L - rozmiar OK, L2L mógłby być większy :)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-01-13, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.