Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
te dwa całkiem przyjemne cool pifko

:
Jacobi, superanckie pifko

:
Jacobi, pifko pifko ostro jedziesz ze staruszkami pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jacobi napisał/a:
To jeszcze coś, Rakiety, jedna NOS z papierami, druga bez papierów, ale za to ładniusia :)
Bebechy Pobiedki, jak mi się uda to pokażę


I papiery Rakiety :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Rakieta ma jeszcze na deklu dedykację.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
>>>

Jacobi napisał/a:
To jeszcze coś, Rakiety, jedna NOS z papierami, druga bez papierów, ale za to ładniusia :)
Obrazek
(...)


Ракета Вечный Календарь... :shock:
Ракета Мировое Время... :shock:

Pozwolę sobie pogratulować niezmiernie interesujących zegarkowych nabytków... pifko

Mam przy tym nadzieję, że rzeczone Rakiety dadzą początek zegarkowemu arsenałowi... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Jacobi napisał/a:
To jeszcze coś, Rakiety, jedna NOS z papierami, druga bez papierów, ale za to ładniusia :)
Obrazek
(...)


Ракета Вечный Календарь... :shock:
Ракета Мировое Время... :shock:

Pozwolę sobie pogratulować niezmiernie interesujących zegarkowych nabytków... pifko

Mam przy tym nadzieję, że rzeczone Rakiety dadzą początek zegarkowemu arsenałowi... ;)

<<<

Dzięki Blade pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Gratuluję nabytków!

.......przypadkiem trafiłem na aukcję/ za sprawą SB/, na której wystawiono poniższy egzemplarz/ podobno w stanie NOS/, a że szukałem takowego/ nawet o tym wspominałem/, więc....................................wiem, miałem w tym roku nie kupować zegarków. Z drugiej strony żal było nie kupić :))
Zdjęcie jeszcze z aukcji


Pytanie do znawców, czy do zegarka dedykowana była jakaś bransoleta?

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Gratuluję nabytków!

.......przypadkiem trafiłem na aukcję/ za sprawą SB/, na której wystawiono poniższy egzemplarz/ podobno w stanie NOS/, a że szukałem takowego/ nawet o tym wspominałem/, więc....................................wiem, miałem w tym roku nie kupować zegarków. Z drugiej strony żal było nie kupić :))
Zdjęcie jeszcze z aukcji
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/388846e04d3f.jpg]Obrazek[/url]

Pytanie do znawców, czy do zegarka dedykowana była jakaś bransoleta?

Kiedyś chyba mi sektorówkę sprzedałeś ;)
pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Beczkę moją miał Ciech/ taka z przekołowaną tarczą/i mniemam, że za jego sprawą wylądowała u Ciebie. ;) Zakaz MO masz też poniekąd ode mnie :))

Czas odkupić sprzedane zegarki.........................
pifko

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2018-08-29, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
>>>

Jacobi.

Korzystając z nadarzającej się okazji pozwolę sobie przypomnieć Rakietę Multikalendarz, która onegdaj wzbogaciła mój zegarkowy arsenał... :)





<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-08-29, 15:18, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Fajna Raketa pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
jimmy napisał/a:
...

Pytanie do znawców, czy do zegarka dedykowana była jakaś bransoleta?


Bransoleta np. taka jak tu. ale może być każda inna. Wostoki oprócz tych ze specyficzną kopertą, nie miały dedykowanych bransolet.
https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR/AF1QipPc7CJR01f7VoeNHCzBRTiYEQNP36FrPqMdXc3i

Wg mnie to nie jest "zakaz" tylko udający go suwenir dla turystów.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
.........można więcej?
Sprzedajacy to forumowy kolega, więc...................

..........jeszcze takie fotki z aukcji


Ostatnio zmieniony przez jimmy 2018-08-29, 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
.........można więcej?
Sprzedajacy to forumowy kolega, więc...................



Ale co chcesz więcej?
1. Te katalogi są z roku 1990. Wszystkie te obrazkowe tarcze z gwiazdami, czołgami, czaszami spadochronów, łodziami podwodnymi, samolotami, KGB, itp, to produkcja pod turystów nie mająca nic wspólnego z armią, lotnictwem czy flotą.

2. Tarcze i dekle sygnowane CCCP oraz mechanizmy oznaczone SU były montowane co najmniej do 1994 roku, w przypadku Rakiety nawet do 1997-98r.

3. Masz do niego paszport? Na podstawie paszportu można potwierdzić jego "zakaz".

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.